A co lanka a bowdeny? Bez obav. Tvar držáku zvonku umožňuje vést lanka a bowdeny i v místech, kde chcete zvonek ponechat. Vzhled: Tvar zvonku Oi vychází z jeho umístění - na řídítkách. Tam, kde zvonky obvykle vyčnívají nebo trčí, Oi nevyčnívá. Zdá se, že jsou omotané kolem řídítek. Je nenápadný, skvěle funkční a nepřehlédnutelný. Zvuk: Díky pružinovému kladívku zabudovanému v držáku je úder pevný a rychlý, což umožňuje dobrou rovnováhu mezi hlasitostí a délkou zvuku. Zvonek ve skutečnosti zní... Celý popis

Koupit za 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

A co lanka a bowdeny? Bez obav. Tvar držáku zvonku umožňuje vést lanka a bowdeny i v místech, kde chcete zvonek ponechat.

Vzhled:
Tvar zvonku Oi vychází z jeho umístění - na řídítkách. Tam, kde zvonky obvykle vyčnívají nebo trčí, Oi nevyčnívá. Zdá se, že jsou omotané kolem řídítek. Je nenápadný, skvěle funkční a nepřehlédnutelný.

Zvuk:
Díky pružinovému kladívku zabudovanému v držáku je úder pevný a rychlý, což umožňuje dobrou rovnováhu mezi hlasitostí a délkou zvuku. Zvonek ve skutečnosti zní několika tóny - jedním základním a několika podpůrnými vyššími tóny, aby byl nezaměnitelný a bezpečně slyšitelný.

Montáž:
Jak se upevňuje na řídítka? Stačí jej nasadit na řídítka, utáhnout šestihranný šroub a můžete začít. Pro řídítka o průměru 23,8-26 mm se dodává distanční podložka, která pomáhá pohodlně a bezpečně upevnit Oi na téměř jakákoli řídítka.

- Rozměry: 16 x 49 x 68 mm

- Upínání: 23,8 - 31,8 mm

- Materiál: Plast/ocel

- Hmotnost: přibližně 26 g
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Knog