Robustní gumové autokoberce pro vůz VW Passat B7. Mají dezén ve tvaru pláství, díky kterému nedochází k přelévání vody nebo tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký. Autokoberce od výrobce GEYER & HOSAJA jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru konkrétního vozidla (VW Passat B7). V případě, že je vůz z výroby opatřen trny v podlaze pro použití originálních fixací, pak jsou fixace součástí předních autokoberců. Díky speciálnímu uchycení v sobě autokoberce... Celý popis

Koupit za 531 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Robustní gumové autokoberce pro vůz VW Passat B7. Mají dezén ve tvaru pláství, díky kterému nedochází k přelévání vody nebo tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký.
Autokoberce od výrobce GEYER & HOSAJA jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru konkrétního vozidla (VW Passat B7).
V případě, že je vůz z výroby opatřen trny v podlaze pro použití originálních fixací, pak jsou fixace součástí předních autokoberců.
Díky speciálnímu uchycení v sobě autokoberce namají díry po ramínkách, kromě fixací jsou tak autokoberce celistvé a voda nemá šanci proniknout skrz.Autokoberce se lisují bez použití PVC a během výroby se pravidelně kontrolují na přítomnost dalších toxických a škodlivých látek.
Výrobek je držitelem certifikátu ID 0000046281 zkušebního institutu T'ÜV Rheinland.
Certifikát zaručuje, že výroba je pravidelně kontrolována, a že výrobek splňuje veškeré nároky na bezpečnost při použití v automobilu. Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Geyer & Hosaja liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.
V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte.
Zobrazit více

Parametry

Materiál gumové
Výrobce Geyer&Hosaja
Model vozu Passat
Značka vozu Volkswagen