Gumové autokoberce pro vůz Fiat Croma, který se vyráběl v letech 2005 až 2011, mají 1 cm vysoký okraj, který chrání původní koberec auta před vodou, tajícím sněhem a agresivní solí. Autokoberce GLEDRING se vyznačují především atraktivním vzorem a moderním designem, ale také vysokou kvalitou zpracování. Jako jediné autkoberce z našeho sortimentu jsou jemně parfemované a nejsou cítit typickým pachem gumy. Autokoberce jsou vyrobené přímo na míru a dokonale kopírují tvar podlahy daného typu vozidla,... Celý popis

Koupit za 849 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Gumové autokoberce pro vůz Fiat Croma, který se vyráběl v letech 2005 až 2011, mají 1 cm vysoký okraj, který chrání původní koberec auta před vodou, tajícím sněhem a agresivní solí.

Autokoberce GLEDRING se vyznačují především atraktivním vzorem a moderním designem, ale také vysokou kvalitou zpracování. Jako jediné autkoberce z našeho sortimentu jsou jemně parfemované a nejsou cítit typickým pachem gumy. Autokoberce jsou vyrobené přímo na míru a dokonale kopírují tvar podlahy daného typu vozidla, v tomto případě Fiat Croma.

Autokoberce GLEDRING jsou lisovány ze syntetického kaučuku, bez použití PVC. Jsou odolné vůči opotřebení a snadné na údržbu.

Každá sada gumových autokoberců zpravidla obsahuje fixace pro upevnění předních koberců k podlaze vozu.

Koberce splňují atest Ministerstva dopravy ČR: 8 SD 3432
Zobrazit více

Parametry

Materiál gumové
Výrobce Gledring
Model vozu Croma
Značka vozu Fiat