Přesné gumové koberce se zvýšeným okrajem o výšce 3cm.  Gumové koberce chrání prostor podlahy v interiéru auta před znečištěním. Zvýšený okraj slouží pro zachytávání nečistot a tekutin. Koberce jsou dodávané s fixačními prvky pro uchycení koberců proti sklouzávání.  Gumové koberce je možné čistit pomocí běžných čistících prostředků.  Gumová koberce jsou vynikajícím pomocníkem především v podzimní či zimním počasím, kdy chrání interiér vozu před znečištěním z důvodu nepřízně počasí (déšť, marast,... Celý popis

Koupit za 899 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Přesné gumové koberce se zvýšeným okrajem o výšce 3cm. 

Gumové koberce chrání prostor podlahy v interiéru auta před znečištěním. Zvýšený okraj slouží pro zachytávání nečistot a tekutin. Koberce jsou dodávané s fixačními prvky pro uchycení koberců proti sklouzávání. 

Gumové koberce je možné čistit pomocí běžných čistících prostředků. 

Gumová koberce jsou vynikajícím pomocníkem především v podzimní či zimním počasím, kdy chrání interiér vozu před znečištěním z důvodu nepřízně počasí (déšť, marast, tající sníh, posypový materiál) a také, pokud musíte řídit vůz ve znečištěném oděvu (gumáky, pracovní obuv, turistická obuv). 

Sada obsahuje 2, 3, 4 nebo 6 dílů v závislosti na konkrétním modelu vozu. 
Zobrazit více

Bazarové nabídky