Myslete na ochranu svého vozu a vlastní pohodlí. Pořiďte si celoroční autokoberce stvořené na míru pro Škoda KAMIQ. Do auta je vložíte během pár sekund a pak vyjmete pouze tehdy, když bude čas na údržbu. Jejich výhodou je zvýšená bočnice, která brání nečistotám, aby se dostaly z rohože do auta a poškodily interiér vozu.  Tyto autokoberce jsou určené pod zadní sedadla automobilu.   Sada obsahuje dva zadní autokoberce v černé barvě s červeným nápisem KAMIQ. Díky svému tvaru precizně vyplňují prostor... Celý popis

Koupit za 418 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Myslete na ochranu svého vozu a vlastní pohodlí. Pořiďte si celoroční autokoberce stvořené na míru pro Škoda KAMIQ. Do auta je vložíte během pár sekund a pak vyjmete pouze tehdy, když bude čas na údržbu. Jejich výhodou je zvýšená bočnice, která brání nečistotám, aby se dostaly z rohože do auta a poškodily interiér vozu.  Tyto autokoberce jsou určené pod zadní sedadla automobilu.  
Sada obsahuje dva zadní autokoberce v černé barvě s červeným nápisem KAMIQ. Díky svému tvaru precizně vyplňují prostor pod zadními sedadly a zajišťují tak maximální pohodlí po celou dobu jízdy.
Co byste měli vědět
Autokoberce jsou vyrobené z kvalitního TPE materiálu, který se snadno udržuje. Pokud jsou špinavé, stačí je vyjmout a omýt běžnými saponátovými prostředky. Nedoporučujeme používat abrazivní čisticí prostředky či rozpouštědla. Tyto přípravky by mohly rohože poškodit. Stejně jako ostatní koberečky, i tyto prošly řadou zátěžových testů a zkoušek kvality, ve kterých samozřejmě uspěly na výbornou.

Související produkty:
Vše v jednom – univerzální čistič Škoda / 000096301C
Celoroční interiérové autokoberce s červeným nápisem pro model KAMIQ – zadní / 658061512A
Celoroční interiérové autokoberce v černé barvě pro model KAMIQ – přední / 658061502 

 

URČENO PRO:
Kamiq (2019+)
 

Zobrazit méně

Technická specifikace:
Barva Černá Materiál TPE Obsah sady 2 zadní koberce s červeným nápisem KAMIQ, montážní návod. Hmotnost 1,7 kg Obsah balení 2 ks Umístění Volně vložené na podlahu vozu.
Poznámka:

Při výměně koberců je nutné nejprve vyjmout koberce původní a teprve potom vložit koberce nové. Vrstvení koberců na sebe je z bezpečnostních důvodů zakázáno.
Zobrazit více

Parametry

Materiál gumové
Výrobce Škoda Original
Model vozu Kamiq
Značka vozu Škoda