Přesné koženkové autokoberce od českého výrobce. Balení obsahuje sadu koberců z velice kvalitního odolného materiálu v různě barevném provedení, obšitého lemem, prošitého různě barevnou nití a přípravou na fixační šrouby, pokud jsou na daném modelu instalovány výrobcem. Koženkové autokoberce jsou snadno udržovatelné a to jak klasickým vysáváním, tak i čištěním mokrou cestou, stejnou, která se používá při čištění klasických koberců. K jejich údržbě je také velmi vhodná autokosmetika na čištění... Celý popis

Koupit za 1 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Přesné koženkové autokoberce od českého výrobce.

Balení obsahuje sadu koberců z velice kvalitního odolného materiálu v různě barevném provedení, obšitého lemem, prošitého různě barevnou nití a přípravou na fixační šrouby, pokud jsou na daném modelu instalovány výrobcem.

Koženkové autokoberce jsou snadno udržovatelné a to jak klasickým vysáváním, tak i čištěním mokrou cestou, stejnou, která se používá při čištění klasických koberců. K jejich údržbě je také velmi vhodná autokosmetika na čištění čalounění a textilu.

Před objednáním Vám doporučujeme překontrolovat model a rok výroby Vašeho vozu.

Pokud autokoberce na Vaše auto nenaleznete v nabídce, zhotovíme Vám je podle Vámi dodaného střihu, přesně, dle Vašich požadavků.

Parametry specifikace:

Dodavatel: Carvin (ČR)

Materiál: Speciální koženka, nit

Počet kusů: sada 2, 3, 4, 5 nebo 6 kusů, dle modelu auta

Fixační body: podle daného vozu

Atest: MD ČR 2180/I

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Carvin