Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Hudební nástroje  >  Kytary a příslušenství  >  Komba, zesilovače  >  AER

Komba, zesilovače AER

Výrobci:

Roland  •  Kustom  •  Fender  •  Marshall  •  AER  •  Mesa Boogie  •  Ebs  •  Ik Multimedia  •  Ashton
Nalezeno:    252 produktů

Podobné fráze:

Blackstar Fly 3 Mini Amp Sugar Skull Limited Edition Kytarové tranzistorové kombo

Kytarové tranzistorové kombo. Fly 3 Sugar Skull je speciální edice kompaktního tranzistorového komba Fly 3 od britské značky Blackstar s přední průzvučnou mřížkou s designem lebky (Sugar Skull), symbolem mexického Dne mrtvých, běžně užívané v současné pop kultuře (od tetování po street art).

Více informací

Laney LX15 BK Kytarové tranzistorové kombo

Kytarové tranzistorové kombo. Aparáty Laney ze série LX jsou tou pravou volbou pro začínající nebo pokročilejší hráče, které nabízí kvalitní zvuk za dostupnou cenu.

Více informací

Blackstar FLY Pack Kytarové tranzistorové kombo s reproboxem

Kytarové tranzistorové kombo s reproboxem. BLACKSTAR FLY STEREO PACK Fly Stereo pack zahrnuje kombo na baterie Blackstar Fly 3, rozšiřující reprobox a síťový adaptér.

Více informací

Laney MINI-ST-SUPERG Kytarové tranzistorové kombo

Kytarové tranzistorové kombo. Řada Laney Mini představuje kompaktní tranzistorová komba s možností napájení bateriemi.

Více informací

Caline S1G "Scuru" Guitar Amp Kytarové tranzistorové kombo

Kytarové tranzistorové kombo. Dvoukanálový mini aparát Joyo Scuru S1 čínské značky Caline představuje ideálního pomocníka na domácí cvičení a společníka na cesty.

Více informací

Gallien-Krueger MB 112-II Baskytarové tranzistorové kombo

Baskytarové tranzistorové kombo. MB 112 II Modelová řada MB představuje inovaci mezi aparáty Gallien-Krueger MicroBass. Jde o komba, která jsou unikátní svou nízkou váhou, malými rozměry a zároveň dostatečně velkým výkonem a kvalitním zvukem.

Více informací

MARSHALL AS100D Kombo pro akustické nástroje

Kombo pro akustické nástroje. ACOUSTIC SERIES Pokud hledáte ten pravý aparát pro Vaši akustickou kytaru, rozhodně neopomeňte tuto řadu od legendárního britského výrobce kytarových aparátů.

Více informací

Laney MINI-STB-LION Kytarové tranzistorové kombo

Kytarové tranzistorové kombo. Laney Mini STB Lion je kompaktní kytarové tranzistorové kombo s napájením šesti AA bateriemi a Bluetooth konektivitou, které tak můžete mít kdykoliv s sebou – na dovolené i na turné s kapelou jako backstage aparát. Nabízí výkon 6 wattů a dva kanály, tj.

Více informací

Laney CUB12 Kytarové lampové kombo

Kytarové lampové kombo. CUB 12 Aparáty se série Cub jsou malá celolampová komba, případně zesilovač. Je jim společný nejen vintage design, ale hlavně vintage zvuk, který Vás vrátí do dob začátků lampových aparátů.

Více informací

Soundsation CREAM-10 Kytarové tranzistorové kombo

Kytarové tranzistorové kombo. Italská značka Soundsation přichází s novou řadou kytarových komb Cream, která nezapřou jasnou inspiraci v britském zvuku.

Více informací

Blackstar FLY 3 Mini Amp Cream Union Jack Limited Edition Kytarové tranzistorové kombo

Kytarové tranzistorové kombo. Limitovaná edice kompaktního tranzistorového komba Fly 3 od britské značky Blackstar s přední průzvučnou mřížkou v designu vlajky Spojeného království. Tento kompaktní aparát s výkonem 3 watty disponuje dvěma přepínatelnými kanály, tj.

Více informací

Ampeg BA-210v2 Baskytarové tranzistorové kombo

Baskytarové tranzistorové kombo. AMPEG BA 210 Tento aparát ze série Bassamp je koncipován jako přenosné a rozumně rozměrné, ale vysoce kvalitní a dosti výkonné kombo, které je optimální pro využití ve zkušebnách nebo na klubových pódiích.

Více informací

Blackstar Studio 10 KT88 Kytarové lampové kombo

Kytarové lampové kombo. Řada Studio 10 značky Blackstar představuje tři nové modely celolampových komb v luxusním butikovém designu inspirované nejpopulárnějšími britskými a americkými zesilovači.

Více informací

Fender Acoustic 100 Kombo pro akustické nástroje

Kombo pro akustické nástroje. Nová tranzistorová komba ze série Acoustic jsou stavěna pro přirozenou reprodukci zvuku elektroakustické kytary, akustických nástrojů nebo zpěvu. Poskytují plnohodnotný zvukový zážitek a bohatou výbavu.

Více informací

null One Forstrings 6T Simon Wood 2.0 Kombo pro akustické nástroje

Kombo pro akustické nástroje. Akustické kombo One-Forstrings 6T Simon Wood italské značky Acus s výkonem 130 W je určeno především malým akustickým či folkovým uskupením a písničkářům.

Více informací

null One Forstrings 6T Wood Kombo pro akustické nástroje

Kombo pro akustické nástroje. ACUS ONE-FORSTRINGS 6T (130W) Společnost Acus byla založena před 40 lety v italském městě Recanati.

Více informací

null One Forall Wood Kombo pro akustické nástroje

Kombo pro akustické nástroje. Akustické kombo Acus One Forall Wood je skvělou volbou pro zpěváky, co se doprovází na hudební nástroj (piano, keyboard, akustickou kytaru atd.). Jistě ale nadchne i menší hudební tělesa, tj. dua či tria.

Více informací

Hohner Harmonica Tube Amp Lampové kombo pro foukací harmoniku

Lampové kombo pro foukací harmoniku. Toto pětiwattové lampové kombo třídy A od značky Hohner je speciálně určené pro ozvučení foukací harmoniky. Představuje skvělou volbu pro bluesmany, kteří hrají s kapelou či vystupují sami a potřebují dodat zvuku nástroje další rozměr.

Více informací

Roland CUBE LM WH Univerzální stylové kombo

Univerzální stylové kombo. CUBE Lite MONITOR je vybaven dvěma vstupy pro zapojení mikrofonu a mono nástroje, nebo jednoho stereo nástroje. Snadno ovladatelné efekty reverb a echo poskytují dostatečný prostor pro zpívání a hraní. Výkonný 2.

Více informací

null One Forstrings 5T Simon Kombo pro akustické nástroje

Kombo pro akustické nástroje. Kombo One-Forstings 5T Simon je limitovanou edicí akustického komba 5T od firmy Acus s kvalitní dřevěnou konstrukcí a stylovou přední chromovanou mřížkou. Nabízí možnost připojit až dvě kytary, nebo jednu kytaru a jeden mikrofon.

Více informací

Joyo AC-40 Kombo pro akustické nástroje

Kombo pro akustické nástroje. Akustické kombo AC-40 od značky Joyo navazuje na předchozí, menší, model AC-20. Na základě četných žádostí nabízí dvojnásobný výkon v podobě čtyřiceti wattů a vestavěnou dobíjecí baterii s výdrží tří hodin.

Více informací

Joyo JAM BUDDY OR Kytarové tranzistorové kombo

Kytarové tranzistorové kombo. Jam Buddy od značky Joyo je specifický produkt. V podstatě se jedná o kompaktní pedálové dvoukanálové kytarové kombo s možností souběžného přehrávání doprovodu/podkresu z vašeho smatphonu či jiného zařízení pomocí technologie Bluetooth.

Více informací

Kinsman BB10 Kytarové tranzistorové kombo

Kytarové tranzistorové kombo. KINSMAN BB10 Kinsman BB10 je tranzistorové kytarové kombo, které je ideální pro domácí hraní a cvičení. Jeho základem je 10Wattový zesilovač, který živí 6,5palcový reproduktor, což pro takovéto aplikace více než stačí.

Více informací

Joyo AC-20 Kombo pro akustické nástroje

Kombo pro akustické nástroje. Kombo pro akustické kytary Joyo AC-20 pokračuje v tradici značky a nabízí ozvučení vašeho akustického nástroje za dostupnou cenu. Jedná se o dvoukanálový aparát s nástrojovým (kytarovým) a mikrofonním vstupem a příslušnými samostatnými ovladači obou kanálů.

Více informací

Podobné fráze: