Kondela BE KELLEN

60 %
(1 hodnocení)

Cenově výhodná zdravotní matrace BE KELLEN dokonale zregeneruje vaše tělo a uleví unavené páteři. Začněte den s úsměvem, odpočatí a plní energie. Komfortní sendvičová matrace z kvalitní pěny s povrchovou 7 zónovou profilací různé tuhosti je speciálně tvarovaná a dokonale provzdušněná. Taková profilace prokrvuje pokožku a uvolňuje svalstvo během spánku. BE Kellen nabízí možnost zvolit si stranu s tvarovaným povrchem nebo druhou stranu s antidekubitní průřezem. Řadí se mezi zdravotní matrace. Strana... Celý popis

Koupit za 9 991 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Cenově výhodná zdravotní matrace BE KELLEN dokonale zregeneruje vaše tělo a uleví unavené páteři.
Začněte den s úsměvem, odpočatí a plní energie. Komfortní sendvičová matrace z kvalitní pěny s povrchovou 7 zónovou profilací různé tuhosti je speciálně tvarovaná a dokonale provzdušněná. Taková profilace prokrvuje pokožku a uvolňuje svalstvo během spánku. BE Kellen nabízí možnost zvolit si stranu s tvarovaným povrchem nebo druhou stranu s antidekubitní průřezem. Řadí se mezi zdravotní matrace. Strana s antidekubitní průřezem - šedá část- zabezpečuje dokonalé provzdušnění pro optimální regeneraci organismu, omezuje tvorbu proleženin, umožňuje kopírování těla a oporu svalů. Antidekubitní matrace se doporučuje dlouhodobě ležícím pacientem.
PUR pěna je velmi oblíbená při výrobě matrací. Vyniká výbornými vlastnostmi. Matrace z PUR pěny je na začátku tužší, používáním se stává komfortnějším aniž by ztrácela na objemu. Matrace z PUR pěny jsou velmi oblíbené kvůli svým ortopedickým a antialergickým vlastnostem. Navíc mají nízkou hmotnost a proto se s nimi snadno a jednoduše manipuluje. Největší výhodou této pěny je odolnost vůči proležení, což je nejčastější důvod výměny matrace.
Matrace má snímatelný potah vyrobený ve verzi CHLOE AKTIV s klimatizační výplní PES dutým vláknem 200gr / m2. Potah je sněhově bílý. Na dotek příjemný potah ocení především lidé s citlivou pokožkou. Je kvalitní s certifikátem OEKO-TEX STANDARD. Byl testován na pH hodnotu, obsah formaldehydu, přítomnost pesticidů, obsah těžkých kovů, konzervačních látek, také na přítomnost alergizujících a potenciálně karcinogenních barviv. Tento zdravotně nezávadný potah je doporučený odborníky. Je možné prát ho v pračce při teplotě 60 ° C.
Cenově výhodná zdravotní matrace
Vhodná pro dlouhodobě ležící pacienty
Materiál: PUR pěna
Rozměry (ŠxD): 180x200 cm
Potah: sněhově
7 zónová vrchní vrstva z PUR pěny 28 kg / m3
PUR jádro 28 kg / m3
7 zónová spodní vrstva z PUR pěny 30 kg / m3
Oboustranná matrace - tvrdší a měkčí strana
Tvrdost: střední č.3 / středně tvrdá č.4
Jedna strana s tvarovanou profilací
Druhá strana s antidekubitní průřezem
Výška matrace: 16 cm
Nosnost: 110 kg
Snímatelný potah CHLOE AKTIV
Potah s certifikátem OEKO-TEX STANDARD
Potah prošitý PES dutým vláknem
Potah je snímatelný
Lze prát při teplotě max. 60 ° C
Na lamelový rošt
Se 7-mi zónami
Antidekubitní
Antibakteriální
Antiroztočová
Se zipem
Kvalitní slovenský výrobek
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kondela
Typ matrace PUR pěnové
Počet zón 7
Nosnost matrace 110 kg
Tvrdost matrace středně tvrdá
Ortopedické matrace ano
Antidekubitní matrace ano

Podobné produkty