Kondela Katley

58 %
(2 hodnocení)

Máme pro vás skvělý výrobek - 7-řadový botník, který vám pomůže s organizací a uspořádáním obuvi ve vaší předsíni, vstupní hale nebo šatníku. Tento regál na boty je dostupný ve dvou elegantních barvách, bílé a přírodního bambusu, které se dokonale hodí do různých interiérů. Botník je navržen tak, aby byl jednoduchý, praktický a prostorný. S rozměry 70x25x117 cm poskytuje dostatek místa pro uspořádání vaší obuvi, ať už se jedná o boty, sandály nebo tenisky. S 7 řadami otevřených polic a jednou zásuvkou... Celý popis

Koupit za 1 558 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Máme pro vás skvělý výrobek - 7-řadový botník, který vám pomůže s organizací a uspořádáním obuvi ve vaší předsíni, vstupní hale nebo šatníku. Tento regál na boty je dostupný ve dvou elegantních barvách, bílé a přírodního bambusu, které se dokonale hodí do různých interiérů.
Botník je navržen tak, aby byl jednoduchý, praktický a prostorný. S rozměry 70x25x117 cm poskytuje dostatek místa pro uspořádání vaší obuvi, ať už se jedná o boty, sandály nebo tenisky. S 7 řadami otevřených polic a jednou zásuvkou budete mít snadný přístup ke své obuvi a zároveň možnost skrytého úložného prostoru pro drobnosti.
Konstrukce botníku je vyrobena z lakovaného bambusu, což mu dodává příjemný přírodní vzhled a zároveň zajišťuje trvanlivost a pevnost. Bambus je vysoce odolný materiál, který snese náročné podmínky běžného používání. S nosností 50 kg (rovnoměrná zátěž) se můžete spolehnout, že botník vydrží i při plném vytížení.
Montáž botníku je velmi jednoduchá a nevyžaduje žádné speciální nástroje. Dodává se v demontovaném stavu, což usnadňuje přepravu a manipulaci. Při montáži vám bude k dispozici podrobný návod, který vám krok za krokem vysvětlí postup. Po sestavení bude botník pevný a stabilní, připravený sloužit vám dlouhou dobu.
Další výhodou tohoto botníku je snadná údržba. Stačí použít jemný hadřík a mírně vlhkou utěrku na jeho čištění. Díky lakovanému povrchu bambusu odolává skvrnám a usazeninám a zůstává dlouho krásný.
Nenechte svou obuv neuspořádanou a neorganizovanou. S naším 7-řadovým botníkem získáte nejen praktický a prostorný regál na boty, ale také stylový kus nábytku, který se stane skvělým doplňkem vašeho interiéru. Investujte do kvality a efektivity a užijte si uklizenou a příjemnou atmosféru ve vaší domácnosti.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kondela
Šířka 70 cm
Výška 117 cm
Hloubka 25 cm
Hmotnost 11.5 kg
Barva hnědé
Materiál bambusové
Typ policové
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty