Měnič napětí značky KOSUN s čistou sinusoidou, má integrovanou nabíječku. Moderní a hezký design, kvalitní zpracování, odolnost a spolehlivost provozu, to jsou charakteristické vlastnosti tohoto produktu. Při výrobě byla použita technologie čipů SMT a pájení vlnou (pro větší odolnost a trvanlivost čipů). Proto jsou komponenty robustní a odolné proti nárazům. Jedná se o zařízení, určené pro dodávky střídavého proudu na místech, kde není trvalý zdroj síťového napájení. Měnič je určen pro používání... Celý popis

Koupit za 3 151 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Měnič napětí značky KOSUN s čistou sinusoidou, má integrovanou nabíječku.

Moderní a hezký design, kvalitní zpracování, odolnost a spolehlivost provozu, to jsou charakteristické vlastnosti tohoto produktu. Při výrobě byla použita technologie čipů SMT a pájení vlnou (pro větší odolnost a trvanlivost čipů). Proto jsou komponenty robustní a odolné proti nárazům.

Jedná se o zařízení, určené pro dodávky střídavého proudu na místech, kde není trvalý zdroj síťového napájení. Měnič je určen pro používání zejména ve volné přírodě, na chatě anebo chalupě, na lodi, v karavanu, v kamionu, při cestování, atd. Díky čisté sinusoidě na výstupu, je možné použití pro různé elektrické spotřebiče s ohledem na požadovaný příkon (W).

Integrovaná 3-stupňová nabíječka je určena pro nabíjení baterií olověných (WET-zaplavených), údržbových i bezúdržbových, gelových, AGM, EFB. Nabíječka není určena pro nabíjení baterií Li-ion (LiFePO4, atd.) !!!

Pro správný výběr měniče KOSUN je nutné vědět, jestli ho budete používat pro spotřebiče s vysokým rozběhovým proudem (lednice, zářivky, kompresory). A na základě toho je třeba vybrat měnič s odpovídajícími parametry.

Vlastnosti měniče napětí:

- vysoká kvalita zpracování, dlouhá životnost

- použití technologie čipů SMT a pájení vlnou

- ochrana proti přehřátí, přetížení, zkratu, přepólování

- kompaktní rozměry, nízká hmotnost

- malý a tichý ventilátor, chránícím před nadměrným zahříváním

- integrovaná 3-stupňová nabíječka

- zásuvka pro výstup na střídavý proud (AC) pro zapojení spotřebičů

- vysoký poměr cena / kvalita

Obsah balení:

- Přístroj KOSUN 500W, 12V (DC)

- Kabel pro zapojení do veřejné sítě 230V (AC)

- Červený + černý kabel s 2 oky, pro připojení baterie

- Návod k použití
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kosun
Hmotnost 3.5 kg
Výstupní výkon 500 W