Kovap Variant plast 280 ks

95 %
(1 hodnocení)

Klasický šroubek a matička bude děti doprovázet celý život. Stavebnice poskytují dětem prostor pro volné hraní, umožňují sestavování mnoha variabilních celků a tím rozvíjet motorické schopnosti, ale i prostorovou představivost, fantazii a trpělivost. Lze je používat opakovaně a často po mnoho let. U mladších dětí pomáhají rozvíjet vnímání barev, tvarů a již zmíněnou jemnou motoriku, u starších dětí pak mohou napomáhat pochopení základních matematických či fyzikálních jevů.  Technické údaje: Krabice... Celý popis

Koupit za 1 124 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Klasický šroubek a matička bude děti doprovázet celý život. Stavebnice poskytují dětem prostor pro volné hraní, umožňují sestavování mnoha variabilních celků a tím rozvíjet motorické schopnosti, ale i prostorovou představivost, fantazii a trpělivost. Lze je používat opakovaně a často po mnoho let. U mladších dětí pomáhají rozvíjet vnímání barev, tvarů a již zmíněnou jemnou motoriku, u starších dětí pak mohou napomáhat pochopení základních matematických či fyzikálních jevů. 
Technické údaje:

Krabice obsahuje kompletní sadu 280 dílů včetně 2 ks ozubených kol s řetězem z 50 článků.

Obsah balení:

Stavebnice Variant plast 280ks v krabici 33x28x8cm

Pokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
 
Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kovap
Určení pro kluky a holky