Krabičky na výslužky Rustic Papírové krabičky v přírodním stylu na dárečky či sladkosti pro svatební hosty. Úchyt je vhodný dozdobit saténovou stuhou v barvě Vaší svatby.Krabičku doporučujeme vyplnit celofánem, aby nedošlo k znehodnocení krabičky mastnotou nebo vlhkostí z vloženého cukroví.Tyto krabičky na výslužky budou stylově doplňovat Váš svatební den, či jinou významnou událost. Specifikace krabiček na výslužku Krabičky na výslužky dodáváme v rozloženém stavu. Díky šikovnému tvaru nepotřebují... Celý popis

Koupit za 14 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Krabičky na výslužky Rustic
Papírové krabičky v přírodním stylu na dárečky či sladkosti pro svatební hosty. Úchyt je vhodný dozdobit saténovou stuhou v barvě Vaší svatby.Krabičku doporučujeme vyplnit celofánem, aby nedošlo k znehodnocení krabičky mastnotou nebo vlhkostí z vloženého cukroví.Tyto krabičky na výslužky budou stylově doplňovat Váš svatební den, či jinou významnou událost.
Specifikace krabiček na výslužku

Krabičky na výslužky dodáváme v rozloženém stavu.
Díky šikovnému tvaru nepotřebují krabičky žádné lepidlo, aby držely složené pohromadě.
Krabičky mají rozměr 8,5 x 8,5 x 7 cm bez úchytu (délka x šířka x výška).

 
Garance vrácení peněz za zboží do 30 dní

Díky našim obchodním podmínkám, které splňují přísná kritéria občanského sdružení dTest, jsme se zavázali k možnosti vrácení zboží zákazníkem do 30 dní bez udání důvodu. 
 
Zobrazit více