Kraft&Dele KD10622

90 %
(20 hodnocení)

Kraft&Dele AKU řetězová pila 21V 13cm KD10622 + 2x baterie a nabíječka Mini akumulátorová pila Kraft&Dele model KD10622 je skvělým pomocníkem pro řezání stromů, větví a další zahradní práce. Díky své lehké váze a ergonomickému designu je velmi snadno ovladatelná a pomáhá vám šetřit čas a úsilí. Pila je konstruována pro efektivní provoz a je vybavena bezpečnostní pojistkou, která chrání před nechtěným spuštěním. Vysoce kvalitní řetěz poskytuje hladký a rychlý řez, zatímco ochrana řetězu zvyšuje... Celý popis

Koupit za 1 359 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Kraft&Dele AKU řetězová pila 21V 13cm KD10622 + 2x baterie a nabíječka

Mini akumulátorová pila Kraft&Dele model KD10622 je skvělým pomocníkem pro řezání stromů, větví a další zahradní práce. Díky své lehké váze a ergonomickému designu je velmi snadno ovladatelná a pomáhá vám šetřit čas a úsilí.

Pila je konstruována pro efektivní provoz a je vybavena bezpečnostní pojistkou, která chrání před nechtěným spuštěním. Vysoce kvalitní řetěz poskytuje hladký a rychlý řez, zatímco ochrana řetězu zvyšuje bezpečnost práce.

Velké vinutí v motoru minimalizuje výkonové ztráty a zajišťuje maximální výkon po celou dobu používání. S dodávanými dvěma vysokokapacitními bateriemi je zaručeno dlouhé a efektivní používání bez nutnosti pravidelného nabíjení.

S touto mini akumulátorovou pilou od Kraft & Dele budete mít vše, co potřebujete pro snadné a rychlé řezání na vaší zahradě.

SOUČÁSTÍ BALENÍ:

- Praktický kufr
AKU řetězová pila KD10622
Ochranné brýle
2x baterie 21 V / 1,5 Ah
1x nabíječka
Šroubovák
Klíč
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kraft&Dele
Délka lišty 13 cm
Hmot­nost 5 kg
Typ pohonu akumulátorové
Rychlost řetězu 7 m/s

Podobné produkty