KRAFT&DELE KD10623

87 %
(53 hodnocení)

Kraft&Dele AKU řetězová pila 26V 18,5cm KD10623 + 2x AKU 2x lišta 2x řetěz Mini akumulátorová pila Kraft&Dele model KD10622 je skvělým pomocníkem pro řezání stromů, větví a další zahradní práce. Díky své lehké váze a ergonomickému designu je velmi snadno ovladatelná a pomáhá vám šetřit čas a úsilí. Pila je konstruována pro efektivní provoz a je vybavena bezpečnostní pojistkou, která chrání před nechtěným spuštěním. Vysoce kvalitní řetěz poskytuje hladký a rychlý řez, zatímco ochrana řetězu zvyšuje... Celý popis

Koupit za 1 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Kraft&Dele AKU řetězová pila 26V 18,5cm KD10623 + 2x AKU 2x lišta 2x řetěz

Mini akumulátorová pila Kraft&Dele model KD10622 je skvělým pomocníkem pro řezání stromů, větví a další zahradní práce. Díky své lehké váze a ergonomickému designu je velmi snadno ovladatelná a pomáhá vám šetřit čas a úsilí.

Pila je konstruována pro efektivní provoz a je vybavena bezpečnostní pojistkou, která chrání před nechtěným spuštěním. Vysoce kvalitní řetěz poskytuje hladký a rychlý řez, zatímco ochrana řetězu zvyšuje bezpečnost práce.

Velké vinutí v motoru minimalizuje výkonové ztráty a zajišťuje maximální výkon po celou dobu používání. S dodávanými dvěma vysokokapacitními bateriemi je zaručeno dlouhé a efektivní používání bez nutnosti pravidelného nabíjení.

S touto mini akumulátorovou pilou od Kraft & Dele budete mít vše, co potřebujete pro snadné a rychlé řezání na vaší zahradě.

SOUČÁSTÍ BALENÍ:

- Praktický kufr
AKU řetězová pila KD10622 délka lišty 18,5 cm
Ochranné brýle
2x baterie 26 V / 1,25 Ah
2x lišta
2x řetěz
1x nabíječka
Šroubovák
Klíč
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kraft&Dele
Délka lišty 18.5 cm
Hmot­nost 5 kg
Typ pohonu akumulátorové
Rychlost řetězu 7 m/s

Podobné produkty