Králík - černá, A3

0 %
(0 hodnocení)

Dřevěný geometrický obraz králík Králík je rychlý a ostražitý, často je spojován s Měsícem, Lunou a plodností. Na východě je vnímán jako předchozí inkarnace Buddhy. Díky kvalitnímu laseru a použití vysoce kvalitních barevných sprejů, můžeme garantovat barevnou stálost a dlouhou životnost našich výrobků. Námi dodané výrobky jsou už hotové přímo pro vystavení.   [embed]https://youtu.be/qEIayIZd1nM; https://youtu.be/pBdgt-_HmhY[/embed]   PROČ OBJEDNAT PRÁVĚ U NÁS ? - VŠE JE NA MÍRU - U nás není nic... Celý popis

Koupit za 760 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dřevěný geometrický obraz králík Králík je rychlý a ostražitý, často je spojován s Měsícem, Lunou a plodností. Na východě je vnímán jako předchozí inkarnace Buddhy. Díky kvalitnímu laseru a použití vysoce kvalitních barevných sprejů, můžeme garantovat barevnou stálost a dlouhou životnost našich výrobků. Námi dodané výrobky jsou už hotové přímo pro vystavení.   [embed]https://youtu.be/qEIayIZd1nM; https://youtu.be/pBdgt-_HmhY[/embed]   PROČ OBJEDNAT PRÁVĚ U NÁS ?

- VŠE JE NA MÍRU - U nás není nic problém. Pokud si zákazník přeje jiný rozměr nebo by si přál úplně jiný výrobek, prostě napíše nebo zavolá a společně vymyslíme řešení. Gravírování motivu dle přání je samozřejmostí. 
- GARANCE KVALITY - Všechny výrobky u nás prochází ruční kontrolou a  99% z nich si sami vyrábíme. Ručíme za kvalitu.
- KVALITNÍ BALENÍ - Všechny výrobky balíme kvalitně do krabic s ozdobnou dřevěnou vlnou, aby se během přepravy nic nemohlo přihodit. A pokud se jen něco stane, tak vy nic neřešíte - reklamaci u dopravce zařídíme my a vám ihned posíláme nový výrobek.
- PRECIZNOST PŘEDEVŠÍM - Celé WildCroc vzniklo nikoliv jako přeprodej produktů, ale jako služba zákazníkům. Naším cílem je rychle komunikovat, co nejkvalitněji vyrobit a co možná nejrychleji poslat náš výrobek zákazníkovi.
- PODPORA NOVÉHO PROJEKTU - Nejsme velká firma, jsme malý tým, který baví ruční výroba a tak jsme se pustili do dřevěných výrobků na našem laseru. Svým nákupem podpoříte naší myšlenku a pomůžete nám růst. Za to Vám děkujeme!
  [embed]https://youtu.be/pBdgt-_HmhY[/embed]
Podívejte se na naše webové stránky: ARCADE.WILDCROC.cz
Zobrazit více