Název dárku: Kravata s návodem na vázání HOW TIE Popis dárku: Kravata s návodem na vázání je už konečně na trhu. Pokud se chystáte na do práce, na svatbu, do divadla, nebo jdete na pohovor tak pak se Vám sejde kravata HOW TIE . S touto kravatou už nikdy nebudete muset pracně hledat na internetu, jak uvázat perfektní kravatu a Vaše partnerka bude překvapená jako rychlé a perfektně jste si uvázali dokonalý uzel. Kravatu můžete mít nenápadně zavěšenou mezi ostatními kravatami, takže nikdo si nevšimne... Celý popis

Koupit za 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Název dárku: Kravata s návodem na vázání HOW TIE
Popis dárku:
Kravata s návodem na vázání je už konečně na trhu. Pokud se chystáte na do práce, na svatbu, do divadla, nebo jdete na pohovor tak pak se Vám sejde kravata HOW TIE . S touto kravatou už nikdy nebudete muset pracně hledat na internetu, jak uvázat perfektní kravatu a Vaše partnerka bude překvapená jako rychlé a perfektně jste si uvázali dokonalý uzel.
Kravatu můžete mít nenápadně zavěšenou mezi ostatními kravatami, takže nikdo si nevšimne tohoto nenápadného, ale k nezaplacení perfektního pomocníka pro každého chlapa.
Vázání kravaty nebylo nikdy snazší, protože na kravatě je krok za krokem zobrazený postup, jak si uvázat na kravatě dokonalý uzel.
Kravata je vyrobena ze 100 procentního hedvábí.
Šířka kravaty: 8cm
Kravata je dodávána v dárkovém černém balení.
Kravata HOW TIE je originálním dárkem pro každého gentlemana.
Zobrazit více

Bazarové nabídky