Krups Evidence EA890810

95 %
(152 hodnocení)

Krups EA890810 Evidence, automatický kávovar 15 receptů: espresso, double espresso, coffee, double coffee, cappuccino, double cappuccino, macchiato, double macchiato, green tea, black tea, herbal tea, ristretto, frothed milk, doppio, americano Funkce One-Touch-Cappuccino Příprava 2 šálků kávy současně Objem zásobníku na kávová zrna 260g Odnímatelný zásobník na vodu s objemem 2,3l Systém detekce prázdného zásobníku na vodu Nastavení množství vody v šálku Výstup kávy s nastavitelnou výškou Osvětlený... Celý popis

Koupit za 13 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Krups EA890810 Evidence, automatický kávovar

15 receptů: espresso, double espresso, coffee, double coffee, cappuccino, double cappuccino, macchiato, double macchiato, green tea, black tea, herbal tea, ristretto, frothed milk, doppio, americano
Funkce One-Touch-Cappuccino
Příprava 2 šálků kávy současně
Objem zásobníku na kávová zrna 260g
Odnímatelný zásobník na vodu s objemem 2,3l
Systém detekce prázdného zásobníku na vodu
Nastavení množství vody v šálku
Výstup kávy s nastavitelnou výškou
Osvětlený displej
Kónický mlýnek na kávu
Automatický cyklus dvojitého mletí pro velké kávy (220ml)
Funkce teplé vody a páry
Patentovaný kompaktní systém termobloku
Filtrační systém
Automatické funkce: odvápňování, proplachování, proplachování mléčné trysky, připomenutí odvápňování
Programovatelné automatické vypnutí
Individuální nastavení
Výkon 1450W
Tlak 15 bar
V balení: čistící tablety
10 let opravitelnosti
rozměry 24,0 × 36,3 × 37,2 cm

Káva profesionální úrovně u vás doma
Automatický kávovar na espresso Krups Evidence, vyrobený s maximální pečlivostí a precizností až do posledního detailu, nabízí nepřekonatelný požitek z kávy, a to jak během přípravy, tak i během jejího vychutnávání. Tento snadno použitelný kávovar na espresso je vybaven technologií Krups Quattro Force pro přípravu vynikající kávy s rozdílem, který si vychutnáte, kvalitou mletí závratnou rychlostí jako u baristy, bohatou a krémovou pěnou a automatickým cyklem proplachování parní trysky pro zajištění dlouhodobé výkonnosti. Širokou škálu praktických funkcí doplňuje elegantní a moderní vzhled navržen tak, aby se hodil do každé kuchyně.

Elegantní a moderní vzhled s funkcí samočištění
Automatický kávovar na espresso Krups Evidence je navržen pro přípravu dokonalé kávy v pohodlí domova. Nabízí perfektní výsledky přípravy kávy až do posledního detailu. Se systémem Krups Quattro Force můžete připravovat vynikající kávu, od mletí zrn až po napuštění do šálku, pomocí 15 různých nastavení obsahující všechny vaše oblíbené nápoje, a vychutnat si ten rozdíl a elegantní vzhled, který se dokonale hodí do každé kuchyně. Tím, že se postaráme o každý detail, od mletí zrn až po naplnění šálku, s maximální rychlostí a lehkostí, můžete objevit zážitek z dokonalé kávy v domácím prostředí, a to vše se stylovým a elegantním vzhledem. Po každé přípravě nápoje dojde k automatickému propláchnutí celého okruhu čistou vodou.

Přidejte extra porci espressa
Vylepšete svůj oblíbený nápoj extra porcí espresa, která dodá jakémukoliv nápoji intenzivnější chuť a energii, nebo použijte nastavení na tmavou kávu pro získání silné a plné chuti, s dokonalou aroma. Vyzkoušejte funkci DARK pro zvýšení intenzity kávy nebo přidejte extra porci espresa s funkcí EXTRA SHOT.

Intuitivní OLED displej a snadnost používání
Přirozený a intuitivní ovládací panel OLED s dotykovými tlačítky nabízí jednoduché ovládání kávovaru jemným stiskem tlačítek. Zážitek z pití kávy umocňuje zcela nový design spojující velké objemy (2,3 l nádrž na vodu a 260 g zásobník kávových zrn) s optimálními rozměry a ergonomií do jednoho přístroje. Díky automatickému cyklu proplachování parní trysky je možné snížit usazování vodního kamene a snížit pravidelnou údržbu na absolutní minimum a tak zajistit bezproblémový chod a dlouhou životnost.

Odvápňování
Vodní kámen je velkým nepřítelem přístrojů, které pracují s ohřevem vody. Některé přístroje musí velmi často odvápňovat, avšak na rozdíl od konkurence se u KRUPS kávovarů započítá do limitů pro odvápnění pouze příprava horké vody nebo mléčné pěny, nikoli však příprava černých kávových nápojů. Thermoblock® a nerezové vedení vody jsou odolné proti usazování vápenatých usazenin. Přístroj se po každé přípravě kávy vypustí a tím vysrážené molekuly vápníku odvede do okapové misky. Vodní filtr "Claris Aqua" s protisměrným prouděním jako u profesionálních filtračních systémů připraví pH neutrální vodu bez zápachu chloru a výrazně redukuje množství nežádoucích látek.

Quattro Force
Nově vyvinutá technologie Quattro Force se zaměřuje na čtyři hlavní faktory, které jsou zvláště důležité pro přípravu kávy:

Nový extrémně odolný nastavitelný Activespeed mlýnek s kónickým tvrarom dokáže ušetřit až 20% času při každém mletí. Díky vysoce kvalitním materiálům se vyznačuje velkou životností a dává tak záruku švýcarské kvality. Proto je využíván také v profesionálních kávových přístrojích. Mlýnek je možné individuálně nastavit na tři stupně jemnosti mletí. Jako jediný na trhu přizpůsobuje délku mletí tak, aby vždy použil přesné množství kávy.
Spařovací jednotka kompaktního Thermoblocku® byla vyvinuta tak, aby vaše káva měla vždy tu správnou teplotu. KRUPS využívá elektronicky řízený průtokový ohřev v patentovaném Thermoblocku®, který zajistí spaření kávy správnou teplotou již od prvního šálku.
Funkce Ultraflat Tamping zajišťuje nejsilnější stlačení kávy. Aby Vaše káva měla co nejvíce chuti a aroma, musí být před spařením stlačena dostatečnou silou. Kávovary KRUPS jsou vybaveny unikátním hydraulicky pěchovací systémem, který stlačí kávu silou 30 kg / cm2 a zaručí tak nejintenzivnější požitek z plné chuti a aroma kávy.
Funkce AutoClean Vám zaručí, že po každé přípravě nápoje dojde k vyčištění vnitřních částí Thermoblocku®. To nejen zvyšuje životnost kávovaru, ale také snižuje aktivní údržbu na minimum. Nikdy nemusíte spařovací komoru manuálně vyjímat, namáčet, nastavovat, odmašťovat nebo promazávat. Jen si nastavíte automatický program nebo manuálně zvolíte proplach spařovací komory. O nic víc se nestaráte a v klidu si vychutnáváte svoji kávu jako v kavárně, protože každý KRUPS se čistí sám.

15 druhů nápojů + dva mléčné či kávové nápoje současně
Vybrat si můžete z 15 druhů nastavení nápojů včetně cappuccina One-Touch, klasického espressa, latté a celé škály všech vašich oblíbených nápojů. Výraznější chuť si můžete nastavit díky funkci extra porce, která do jakéhokoliv nápoje přidá espresso, případně si můžete nastavit volbu tmavé kávy pro ještě silnější chuť. KRUPS Evidence je absolutně výjimečný funkcí automatické přípravy dvou mléčných nápojů současně. Snižuje tak dobu přípravy na minimum. Funkce dvojité přípravy je dostupná jednoduchým dvojnásobným stiskem tlačítka požadovaného nápoje.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Krups
Barva černé
Ukazatel množství vody ano
Odjímatelný zásobník vody ano
Vestavné ne
Retro ne
Počet druhů nápojů 15
Parní tlak 15 bar
Kapacita nádržky na vodu 2.3 l
AQUA filtr ano
Zásobník na kávu ano
Kapacita zásobníku na zrnkovou kávu 260 g
Maximální výška šálku 158 mm
Materiál mlýnku ocelové
Počet zásobníků na zrna 1
Počet stupňů hrubosti mletí 3
Příkon 1450 W
Mlýnek ano
Automatické odvápňování ano
Automatické čištění ano
Časovač ano
Displej ano
Funkce Auto-Cappuccino ano
Typ ovládání Dotykové
Tryska na páru ano
Použití zrnkové kávy ano
Signalizace provozu ano
Nastavitelná teplota kávy ano
Nastavení síly kávy ano
Nádoba na mléko ano
Automatické čištění mléčného systému ano
Automatické vypnutí ano
Dvojitý šálek kávy ano
Dvojitý šálek mléka ano
Funkce horké vody ano
Mobilní aplikace ne
Osvětlení šálku ne
Příprava horké čokolády ne
Příprava ledové kávy (Cold Brew) ne
Pěnění mléka ano
Hmotnost 8.4 kg
Výška 36.3 cm
Šířka 24 cm
Hloubka 37.2 cm
Zobrazit více parametrů