Kruzzel 19730 Sada na výrobu náramků 900 ks

0 %
(0 hodnocení)

SADA KORÁLKŮ A DOPLŇKŮ NA VÝROBU ŠPERKŮ / NÁRAMKŮ PRO DĚTI 900ks. SADA ŠPERKŮ - tato jedinečná sada jistě osloví každou dívku, která má ráda šperky. Sada obsahuje spoustu pohádkově barevných korálků v různých tvarech a barvách. Díky nim si dítě může vyrobit náramky, náhrdelníky nebo čelenky, které daruje blízké osobě nebo je samo nosí. UČENÍ A ZÁBAVA - hra s korálky má pozitivní vliv na rozvoj dítěte, formuje jeho výtvarné dovednosti spolu s rozvojem fantazie, při procvičování koncentrace; rozvíjí... Celý popis

Popis

SADA KORÁLKŮ A DOPLŇKŮ NA VÝROBU ŠPERKŮ / NÁRAMKŮ PRO DĚTI 900ks.
SADA ŠPERKŮ - tato jedinečná sada jistě osloví každou dívku, která má ráda šperky. Sada obsahuje spoustu pohádkově barevných korálků v různých tvarech a barvách. Díky nim si dítě může vyrobit náramky, náhrdelníky nebo čelenky, které daruje blízké osobě nebo je samo nosí.
UČENÍ A ZÁBAVA - hra s korálky má pozitivní vliv na rozvoj dítěte, formuje jeho výtvarné dovednosti spolu s rozvojem fantazie, při procvičování koncentrace; rozvíjí manuální dovednosti a podněcuje kreativitu, při hře s vrstevníky učí spolupráci ve skupině a zlepšuje sociální a integrační dovednosti.
PŘENOSNÁ - souprava je lehká a příruční, to znamená, že ji dítě snadno vezme s sebou do školky, ke kamarádovi, na zahradu; Sada má malé rozměry a zabírá málo místa, takže její skladování je snadné.
XXL SET V ORGANIZÉRU – sada 900 prvků umožní dítěti vytvářet šperky v různých tvarech a s různými motivy. Do sady byly zahrnuty korálky, obruče na čelenku, vlasec, provázek, spojovací materiál a spojky.
SPECIFIKACE - Počet prvků 900; rozměry: 13 x 27 x 2,5 cm; hmotnost: 358g; hmotnost v balení: 415 g.
SPECIFIKACE
Počet prvků 900
rozměry: 13 x 27 x 2,5 cm
hmotnost: 358g
hmotnost v balení: 415 g
SOUČÁST BALENÍ
počet prvků: 900
obruče na čelenku
vlasec
spojovací materiál
spojovací materiál
korálky
nůžky
Zobrazit více