SADA RAZÍTEK PRO DĚTI - 60 KS / 6 BAREV ZVÍŘATA A ÚSMĚVY - 60 KUSŮ V SADĚ - balení obsahuje až 60 razítek s různými vzory, což zaručí vašemu dítěti mnoho hodin zajímavé zábavy. Razítka mají vzory, jako jsou zvířata nebo emotikony . - MULTIFUNKČNÍ - razítky lze použít ke zdobení sešitů, pozvánek nebo přání. Mohou být také použity jako obrysy, které si dítě může vybarvit podle svých vlastních preferencí. - BEZPEČNÝ – inkoust na razítkách je bezpečný pro děti. Nemusíte se bát, že by se vašemu dítěti... Celý popis

Koupit za 241 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

SADA RAZÍTEK PRO DĚTI - 60 KS / 6 BAREV ZVÍŘATA A ÚSMĚVY

- 60 KUSŮ V SADĚ - balení obsahuje až 60 razítek s různými vzory, což zaručí vašemu dítěti mnoho hodin zajímavé zábavy. Razítka mají vzory, jako jsou zvířata nebo emotikony .

- MULTIFUNKČNÍ - razítky lze použít ke zdobení sešitů, pozvánek nebo přání. Mohou být také použity jako obrysy, které si dítě může vybarvit podle svých vlastních preferencí.

- BEZPEČNÝ – inkoust na razítkách je bezpečný pro děti. Nemusíte se bát, že by se vašemu dítěti při kontaktu s pokožkou udělala vyrážka nebo alergie. Navíc jejich pouzdra nemají ostré hrany .

- VZDĚLÁVACÍ - díky tomu, že razítka mají zvířátka a smajlíky, dítě se rychle naučí jejich jména. Je to perfektní kombinace - zábava + učení!

- SPECIFIKACE – barva: vícebarevná; materiál: plast; počet kusů v sadě: 60; rozměry: 29,5 x 18 x 4 cm; hmotnost: 0,395 kg; hmotnost balení: 0,491 kg.

SPECIFIKACE

- barva: vícebarevná
- materiál: plast
- počet kusů v sadě: 60
- rozměry: 29,5 x 18 x 4 cm
- hmotnost: 0,395 kg
- hmotnost balení: 0,491 kg

ZAHRNUTA:

- 60 známek
- krabice s ražbou

Sada 60 razítek je skvělá zábava pro fanoušky umění a další! Stačí chvilka a vzory na razítku se kouzelně odrazí na papíře.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kruzzel
Druh Razítka
Věk od 3 let