Zadní bateriový kryt Huawei P30 lite Huawei P30 verze Lite přišel na trh společně se dvěma dalšími modely vybavenými silnějšími parametry. To však neznamená, že jsou v něm použity nějaké druhořadé komponenty. Právě naopak, síla je zde velká. Vše začíná na obrovském 6,15-palcovém FullView displeji nabízejícím rozlišení 2312 x 1080 pixelů. Rozprostírá se na celé ploše přední strany a díky technologii IPS tak dostanete to nejkvalitnější zobrazení všeho, co si budete na displeji prohlížet. Výkon je... Celý popis

Koupit za 129 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Zadní bateriový kryt Huawei P30 lite
Huawei P30 verze Lite přišel na trh společně se dvěma dalšími modely vybavenými silnějšími parametry. To však neznamená, že jsou v něm použity nějaké druhořadé komponenty. Právě naopak, síla je zde velká. Vše začíná na obrovském 6,15-palcovém FullView displeji nabízejícím rozlišení 2312 x 1080 pixelů. Rozprostírá se na celé ploše přední strany a díky technologii IPS tak dostanete to nejkvalitnější zobrazení všeho, co si budete na displeji prohlížet.
Výkon je kvalitní a spolehlivý díky uvnitř ukrytému osmijádrový procesoru Kirin 710, který při provozu využívá i podporu umělé inteligence. Pomocníka při zajišťování plynulého provozu a vysokého výkonu mu dělá operační paměť s kapacitou 4GB. Při hraní graficky náročných her vás potěší GPU Turbo režim zvyšující vizuální zážitek na úplné maximum.
Nadšenci fotografování prostřednictvím mobilního telefonu ocení, že P30 Lite má k dispozici široké spektrum možností. Na zadním krytu Huawei P30 lite jsou integrovány až tři snímače postupně s rozlišeními 48, 8 a 2 Mpx. Nedělá jim problém rozostřit pozadí, fotit širokoúhlý zda použít při focení filtry. Výborná je i přední 24 Mpx kamera umístěna ve výřezu displeje schopna vytvořit selfíčka, které vám budou všichni závidět.
Podařilo se vám rozbít zadní kryt baterie na vašem Huawei P30 Lite? Víte jaká rizika s tím přicházejí? Obrovské. Dokonce takové, že může hrozit úplné zničení telefonu. Tyto problémy může nadělat případné vniknutí vody nebo jakékoliv nežádoucí látky dovnitř telefonu.
Chcete-li se podobným problémům vyhnout, objednejte si u nás nový zadní bateriový kryt pro Huawei P30 Lite. Zručnější uživatel by mohl pomocí následujícího videa zvládnout výměnu i doma, ostatním doporučujeme spolehnout se na práci odborníků v servisu.
https://www.youtube.com/watch?v=xZA0CfnIaMs
Huawei P30 lite naleznete pod názvy:

back cover Huawei P30 lite
Zadní bateriový kryt Huawei P30 lite
Huawei P30 lite zadní kryt
Huawei P30 lite zadní sklíčko
housing Huawei P30 lite

Pro daný servisní díl pro Huawei P30 lite poskytujeme záruku 2 roky.
V případě, že jste si prohlédli celou naši nabídku a nenašli jste náhradní díl, vhodný pro Váš mobilní telefon značky Huawei, neváhejte a kontaktujte nás e-mailem na info@lcd-displeje.cz . Jsme Vám plně k dispozici. Pokusíme se sehnat náhradní díl, který potřebujete.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Huawei