V naší nabídce najdete široký výběr zadních krytů baterie pro váš mobilní telefon. Zadní kryty baterie jsou důležitým servisním dílem, které zajišťuje ochranu a správnou funkčnost baterie.   Máme k dispozici dva typy krytů: Originál, Demont. - Originál kryty jsou přímo od výrobce vašeho telefonu a poskytují nejen skvělou kvalitu, ale také přesné přizpůsobení konkrétnímu modelu. Tyto kryty vždy obsahují montážní lepící pásky, které zajišťují snadnou a bezpečnou instalaci. - Demont kryty jsou... Celý popis

Koupit za 245 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

V naší nabídce najdete široký výběr zadních krytů baterie pro váš mobilní telefon. Zadní kryty baterie jsou důležitým servisním dílem, které zajišťuje ochranu a správnou funkčnost baterie.

 

Máme k dispozici dva typy krytů: Originál, Demont.

- Originál kryty jsou přímo od výrobce vašeho telefonu a poskytují nejen skvělou kvalitu, ale také přesné přizpůsobení konkrétnímu modelu. Tyto kryty vždy obsahují montážní lepící pásky, které zajišťují snadnou a bezpečnou instalaci.
- Demont kryty jsou snadnou ideální volbou pro ty, kteří nechtěji investovat moc. Jedná se o kryty vždy Originál demontované a mají vždy vysokou kvalitu již v užité formě. V žádném případě se nejdná o poškozené, poničené, nebo nějak znehodnocené kryty – vždy se jedná o dobrou kvalitu A, A-. Tyto kryty umožňují snadnou výměnu baterie a jednoduchou montáž bez lepících pásek.

 

V nadpisu každého krytu je vždy jasně uvedeno, ke kterému modelu telefonu se kryt váže, a také jaký typ krytu je (Originál uveden v nadpisu, nebo Demont). Můžete si být jistí, že v naší nabídce najdete ten správný kryt baterie pro váš telefon.

Vyberte si z naší široké škály zadních krytů baterie a zajistěte tak optimální ochranu a funkčnost vašeho mobilního telefonu.

Záruka:

- Všechny díly procházejí kontrolou před expedicí ze skladu.
- Zboží je pečlivě baleno, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě.
- Záruka platí pro koncové zákazníky, avšak pro užité díly demontované atd. je záruční doba 6 měsíců.
- Mechanické poškození při manipulaci, neumožňuje uplatnit reklamaci.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Huawei