PERLA kuchyně 260 dub artisan/tmavě šedá Elegantní kuchyně PERLA je vyrobena v kombinaci barev dub artisan a tmavě šedá. Sestava je zhotovena z vysoce kvalitních laminátových desek, které jsou odolné proti krátkodobé vlhkosti a snadno se udržují. Horní část obsahuje 4 skřínky. Hloubka všech horních skřínek je 31 cm. Spodní skřínky jsou 3 z nichž jedna je tvořena šuplíky. Hloubka všech spodních skřínek je 45 cm. Celková šířka kuchyně je 260 cm. Horní skřínky: Horní skřínka se dvěma dvířky - šířka... Celý popis

Koupit za 12 099 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

PERLA kuchyně 260 dub artisan/tmavě šedá
Elegantní kuchyně PERLA je vyrobena v kombinaci barev dub artisan a tmavě šedá. Sestava je zhotovena z vysoce kvalitních laminátových desek, které jsou odolné proti krátkodobé vlhkosti a snadno se udržují.
Horní část obsahuje 4 skřínky. Hloubka všech horních skřínek je 31 cm. Spodní skřínky jsou 3 z nichž jedna je tvořena šuplíky. Hloubka všech spodních skřínek je 45 cm. Celková šířka kuchyně je 260 cm.
Horní skřínky:
Horní skřínka se dvěma dvířky - šířka 80 cm, výška 57 cm
Prosklená horní skřínka se dvěma dvířky - šířka 80 cm, výška 57 cm
Úzká horní skřínka - šířka 40 cm, výška 57 cm
Horní skřínka nad digestoří - šířka 60 cm, výška 40 cm
Spodní skřínky:
Užší spodní skřínka tvořena šuplíky - šířka 40 cm, výška 85 cm
Spodní skřínka se dvěma dvířky - šířka 80 cm, výška 85 cm
Spodní skřínka se dvěma dvířky pod dřezem - šířka 80 cm, výška 85 cm
 
Obě spodní skřínky které jsou mimo dřez jsou opatřeny pracovní deskou o hloubce 60 cm a tloušťce 28 mm. Barva desky je dub votan. Všechny šuplíky jsou vybaveny praktickými kovovými pojezdy typu metabox. Každá skřínka obsahuje plynové písty pro snadné otvíraní. Jednotlivé skřínky lze poskládat i v jiném pořadí.
Kuchyně je dodávána v demontu. Součástí produktu jsou pouze skřínky a pracovní deska. Dřez, digestoř, trouba a další vyobrazené věci v ceně. Doporučujeme kvalitní dřez, který můžete přikoupit zde.
Zobrazit více

Parametry

Délka 260 cm
Výrobce Halmar
Materiál dřevo
Hloubka horních skříněk 31 cm
Hmotnost 126 kg
Barva šedé
Povrchová úprava matná
Dekor dřeva dub
Zobrazit více parametrů