Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Nábytek a doplňky  >  Nábytek  >  Židle  >  Kuchyňské židle  >  Meblo-Drew

Kuchyňské židle Meblo-Drew

Výrobci:

Stima  •  Autronic  •  Bradop  •  Casarredo  •  Idea  •  Halmar  •  Tempo Kondela  •  Meblo-Drew  •  Gazel  •  Lamivex
Nalezeno:    6747 produktů

Podobné fráze:

ANTARES Jídelní židle ELSI Antares

Jídelní židle s velmi pevnou skořepinou z bukové překližky. - Čalouněný panel na sedáku - Chromovaný ocelový rám - Velmi dobrá stohovatelnost - Povrch sedadla tvoří odolná a stálobarevná nábytková fólie - Základní dezén: přírodní buk - Praktický výřez pro snadnou manipulaci   Židli je možné objednat v barevné variantě dle vzorníku Dora – zvolenou barvu prosím uveďte do poznámky v objednávce. Zmíněný vzorník naleznete přiložený v fotogalerii produktu....

Více informací

ANTARES Jídelní židle ELSI LC Antares

Jídelní židle s velmi pevnou skořepinou z bukové překližky. - Chromovaný ocelový rám - Velmi dobrá stohovatelnost - Povrch sedadla tvoří odolná a stálobarevná nábytková fólie - Základní dezén: přírodní buk - Praktický výřez pro snadnou manipulaci

Více informací

Plastová židle DIVA Scab (odběr po 4ks)

Jedná se o plastovou židli, její kostra je z anodizovaného hliníku. Sedák je z technopolymeru zpevněného skleněným vláknem opěrák je z průhledného polykarbonátu. Židle je stohovatelná. Vhodná pro vnitřní i venkovní použití.

Více informací

Plastová židle ZEBRA ANTISHOCK Scab (odběr po 4ks)

Jedná se o plastovou židli, její kostra je chromová. Sedák i opěrák jsou z polykarbonátu, skořepina je dobře tvarovaná na záda. Židle je stohovatelná, vhodná do moderního interiéru.

Více informací

Plastová židle ZEBRA sledge ANTISHOCK Scab (odběr po 2ks)

Jedná se o plastovou židli s chromovou kostrou. Nohy jsou ližinové s plastovými kluzáky na ochranu podlahy. Sedák a opěrák jsou z polykarbonátu. Židle je stohovatelná, vhodná do moderního interiéru a především do veřejných prostor.

Více informací

Plastová židle ZEBRA BICOLORE Scab (odběr po 4ks)

Jedná se o dvoubarevnou plastovou židli. Přední strana skořepiny je bílá, zadní strana barevná. Kostra židle je v provedení chrom nebo v nástřiku bílá nebo antracit. Židle s kostrou v nástřiku bílá či antracit, je vhodná pro venkovní použití. Chormová kostra není vhodná k venkovnímu použití.

Více informací

Plastová židle MANNEQUIN Scab (odběr po 4ks)

Jedná se o plastovou židli, její kostra je chromová. Sedák i opěrák jsou z polypropylenu zpevněného skleněným vláknem. Židle je stohovatelná, lehká, vhodná do interiéru.

Více informací

Plastová židle REBECA Alba - Klasik

Rebeka je jedním ze zástupců skořepinových plastových židlí. Tvary židle jsou jednoduché a elegantní, i při tom je židle pohodlná. Židle je vhodná pouze pro vnitřní použití. Sedák a opěrákem tvoří jeden plastový kus, druhou částí je pak kovová chromová kostra, ke které je skořepina připevně

Více informací

Plastová židle ZEBRA ANTISHOCK otočná Scab (odběr po 2ks)

Plastovou židle je na otočném mechanismu, tudíž je vhodná jak do jídelny, tak i do pracovny. Kostra je chromová, sedák-opěrák je z polykarbonátu. není vhodná do exteriéru. Dodává se v demontu.

Více informací

Plastová židle ZEBRA BICOLORE P Scab (odběr po 2ks)

Jedná se o plastovou židli s područkami, její kostra je z chromu. Sedák-opěrák je z polymeru ve dvou barvách. Přední strana na sezení je bílá, zadní strana je volitelná ve čtyřech barevných odstínech.Vhodná pro vnitřní použití též do veřejných prostor. Je stohovatelná.

Více informací

Plastová židle ZEBRA BICOLORE otočná Scab (odběr po 2ks)

Jedná se o plastovou židli na otočném mechanismu. Sedák-opěrák je z polymeru ve dvou barvách. Přední sedací strana je bílá, zadní strana je volitelně ve čtyřech barvách. Vhodná pro vnitřní použití.

Více informací

Plastová židle WAVE P Scab (odběr po 2ks)

Plastová židle s područkami s výrazným vzorem ve tvaru vlny. Kostra je chromová a sedák-opěrák z technopolymeru dvou barev. Základ je transparentní čirý, vlna je volitelně v pěti barvách.Vhodná pro veřejné prostory, je stohovatelná.

Více informací

Plastová židle DIVA STAR Scab (odběr po 2ks)

Jedná se o plastovou židli, její kostra chromová a taktéž horní část opěráku je pochromovaná. Sedák a opěrák je technopolymeru zpevněného skleněným vláknem. Nohy mají hranatý profil. Židle je stohovatelná a lehká. Vhodná pro vnitřní použití.

Více informací

Plastová židle MISS B cantilever Scab (odběr po 2ks)

Jedná se o polokřesílko, které je na chromové pérové kostře. Sedák a opěrák jsou z polykarbonátu v několika barevných variantách. Vhodná pro vnitřní použití.

Více informací

plastová židle FONDO Nowy Styl

Plastová židle FONDO je zástupce jednoduchého a funkčního designu. V oblasti zad má židle tva otvory pro netradiční vzhled a větrání zad. Skořepina je z polypropylenu.Moderní židle bez područek je vhodná na všestranné využití, jak do soukromého bytu, tak i do veřejných místností.

Více informací

plastová židle FONDO P Nowy Styl

Plastová židle FONDO P je jednou z řad jednoduchého a funkčního designu. Skořepina je z polypropylenu. V oblasti zad má židle tva otvory pro netradiční vzhled a větrání zad.Židle s područkami je vhodná na všestranné využití, jak do soukromého bytu, tak i do veřejných místností.

Více informací

Jídelní kovová židle ARIOSO Nowy Styl

Kovová židle ARIOSO má polstrovaný sedák a opěrák, který je doplněn o praktický úchyt pro lepší manipulaci. Jídelní židle je ideální především pro restaurace, hotely, auditoria a školící místnosti. Kovová židle je vystavena na našem showroomu.

Více informací

Jídelní kovová židle NERON Nowy Styl

Univerzální kovová židle NERON je jednoduchá a praktická. Sedák je čalouněný a opěrák je tvořen kovovým žebrováním. Nohy židle jsou zpevněny kovovými spoji.Jídelní kovová židle je vhodná do kaváren, bister, jídelen, barů a cukráren.

Více informací

Jídelní kovová židle TIZIANO Nowy Styl

Jídelní židle TIZIANO má čalouněný sedák a částečně i opěrák. Kovová židle je lehká a dobře se s ní manipuluje. Kovové nohy jsou zpevněny kruhovým kovovým spojem. Produkt je vhodný do veřejných i soukromých prostor.

Více informací

Jídelní kovová židle TULIPAN Nowy Styl

Kovová židle TULIPAN je jednoduchá a praktická židle. Sedák jídelní židle je čalouněný, opěrák tvoří ohýbaný kovový rám. Kovové nohy jsou zpevněny kruhovým kovovým spojem.Jídelní židle je ideální do kaváren, cukráren, barů, bister i jídelen.

Více informací

Jídelní kovová židle TULIPAN PLUS Nowy Styl

Jídelní židle TULIPAN PLUS má čalouněný sedák a částečně čalouněný opěrák vsazený do ohýbaného kovového rámu. Kovové nohy produktu jsou zpevněny kovovým kruhem.Kovová židle je vhodná do cukráren, kaváren, barů, bister a restaurací.

Více informací

Jídelní kovová židle VENUS Nowy Styl

Kovová jídelní židle VENUS má čalouněný sedák a celokovový opěrák. Elegantní opěrák zdobí kovové ohýbané prvky. Kovové nohy jsou zpevněny kruhovým kovovým spojem. Produkt je vhodný do kaváren, cukráren, barů, restaurací, ale i do soukromých prostor.

Více informací

Jídelní kovová židle VENUS wood Nowy Styl

Kovová jídelní židle VENUS wood má překližkový sedák a celokovový opěrák. Elegantní opěrák zdobí kovové ohýbané prvky. Kovové nohy jsou zpevněny kruhovým kovovým spojem. Produkt je vhodný do kaváren, cukráren, barů, restaurací, nákupních center, ale i do soukromých prostor.

Více informací

Jídelní kovová židle TULIPAN wood Nowy Styl

Kovová židle TULIPAN wood je lehká a jednoduchá židle s překližkovým sedákem. Opěrák tvoří kovový ohýbaný rám. Kovové nohy jsou zpevněny kruhovým kovovým spojem.Jídelní kovová židle TULIPAN wood je vhodná do kaváren, jídelen, bister, bufetů, sálů a obchodních center.

Více informací

Jídelní kovová židle SAMBA wood Nowy Styl

Kovová čalouněná židle SAMBA je vyrobena v kombinaci dřeva a kovu. Tato židle má široký sedák a opěrák v provedení překližka. Křesíko má područky, které jsou opatřeny dřevěnými krytkami.Atypicky řešená kovová kostra je odolná a proto je vhodná pro seniory, taktéž pro jiné zátěžové prostory.

Více informací

Plastová židle AMIGO Nowy Styl

Plastová židle Amigo je velmi pohodlná a příjemná. Díky své vysoké odolnosti se hodí zejména na místa, kde bude často využívána jako například kavárny, bistra, restaurace, čekárny. Hodí se ale také do interiéru jako jídelní židle. Kostra židle může být v barevném provedené hliník nebo chrom.

Více informací

Dřevěná židle A-0910 Paged meble contract

Dřevěná jídelní židle A-0910 s mohutně čalouněným pohodlným sedákem a celočalouněným opěrákem dodá vašemu interiéru dokonalý vzhled a zaručí komfortní sezení. Čalouněná židle je vhodná do vašeho interiéru, taktéž na veřejná místa.

Více informací

Dřevěná židle A-0990 Paged meble contract

Dřevěná jídelní židle A-0990 s čalouněným sedákem a s čalouněným opěrákem dodá vašemu interiéru příjemný a útulný vzhled. Dřevěný rám lemuje čalouněný opěrák a nohy jsou zpěvněné dřevěnými zpevňujícími lištami. Jídelní židle bez područek vyniká kvalitou a pevností a p

Více informací

Dřevěná židle A-1840 Paged meble contract

Dřevěná jídelní židle A-1840 bez područek s dřevěným sedákem a opěrákem z ohýbaného dřeva je odolná, pevná a kvalitně zpracovaná. S těmito vlastnostmi je vhodná nejen do domácnosti, ale i do veřejných prostor, jako jsou hotely, restaurace, penziony, sály, kongresová centra či kavárny.

Více informací

Dřevěná židle A-4721 Paged meble contract

Dřevěná jídelní židle A-4721 bez područek s dřevěným sedákem a stylově řešeným žebrováným opěrákem je odolná, pevná a kvalitně zpracovaná. Těmito přednostmi je vhodná nejen k domácímu užívání, ale i do veřejných prostor.

Více informací

Dřevěná čalouněná židle A-5245 Paged meble contract

Dřevěná jídelní židle A-5245 bez područek s čalouněným sedákem, zajímavě a netradičně řešeným opěrákem osloví mnoho zákazníků. Dřevěná židle je díky nožním spojům pevná a odolná, a proto je vhodná nejen k domácímu užívání, ale i do veřejných prostor, jako jsou hotely, restaurace, pe

Více informací

Dřevěná židle A-8000 Paged meble contract

Jídelní dřevěná židle A-8000 bez područek je pohodlná židle, která má alegantní a klasické tvary a proto nikdy nezevšední. Dřevěná židle je vhodná do vaší jídelny, také do veřejných prostor jako jsou restaurace, hotely, kavárny, bary a mnoha dalších míst.

Více informací

Dřevěná židle BERGAMO Paged meble home

Dřevěná židle BERGAMO se vyznačuje dokonalými a elegantními tvary. Moderní židle má vysoký celočalouněný opěrák vsazený do dřevěného rámu a moderní hranatý čalouněný sedák. Dřevěná čalouněná židle je vhodná do vaší jídelny, taktéž do veřejných prostor jako jsou restau

Více informací

Dřevěná židle KANSAS Paged meble home

Moderní jídelní židle KANSAS je atypická svým vysokým a štíhlým opěrákem. Židle KANSAS je vhodná nejen do soukromých bytů, ale i do veřejných prostor jako jsou restaurace, hotely, kavárny či obřadní síně. Židle KANSAS je v nabídce v provedení dřevo buk nebo dřevo dub.

Více informací

Dřevěná židle MALACHIT A Paged meble contract A-2030

Čalouněná jídelní židle MALACHIT A zaujme svým neobvyklým a elegantním designem. Čalouněný sedák tvoří s opěrákem jednolitý korpus, který působí jakoby se nad dřevěnou kostrou "vznášel". Dřevěná židle bez područek je velmi odolná, oblíbená a kvalitní. Moderní židle je vhodná ke slavnostním příležito

Více informací

Dřevěná čalouněná židle MILANO A Paged meble home

Židle MILANO A zaručuje pohodlí a moderní design. Židle má vysoký dřevěný opěrák a čalouněný sedák. Dřevěná židle bez područek je velmi odolná, oblíbená a kvalitní. Je vhodná do soukromých prostor, taktéž do veřejných prostor jako jsou restaurace, hotely, kavárny, obřadní síně či školíc&iacu

Více informací

Dubová židle PANAMA VAR Paged meble home

Čalouněná dubová jídelní židle PANAMA VAR je židle bez područek s čalouněným sedákem a dřevěným opěrákem. Dřevěný opěrák je tvořen vertikálním žebrováním. Židle je vhodná do soukromí, ale i do veřejných prostor.

Více informací

Dřevěná židle MALACHIT B Paged meble contract B-2030

Čalouněná jídelní židle s područkami MALACHIT B nabízí neobvyklý a elegantní design. Čalouněný sedák tvoří s opěrákem jednolitý korpus, který působí jakoby se nad dřevěnou kostrou "vznášel". Dřevěná židle s područkami je velmi odolná, oblíbená a kvalitní. Moderní židle je vhodná ke slavnostním

Více informací

Plastová židle SPOON Scab (odběr po 4ks)

Jedná se o celoplastovou židli. Sedák, opěrák i nohy jsou z polykarbonátu. Židle je stohovatelná. Vhodná i pro venkovní použití, vyrábí se v několika barevných variantách.

Více informací

Plastová židle WAVE T4 Scab (odběr po 4ks)

Jedná se o plastovou židli s výrazným vzorem, základ je vždy transparentní + výrazná barva vzoru. Kostra je chromová, materiál plastu je technopolymer. Židle je stohovatelná.

Více informací

Podobné fráze: