Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Nábytek a doplňky  >  Nábytek  >  Židle  >  Kuchyňské židle  >  Meblo-Drew

Kuchyňské židle Meblo-Drew

Výrobci:

Stima  •  Autronic  •  Bradop  •  Casarredo  •  Idea  •  Halmar  •  Tempo Kondela  •  Meblo-Drew  •  Gazel  •  Lamivex
Nalezeno:    2191 produktů

Podobné fráze:

Plastová židle IGLOO P Scab (odběr po 4ks)

Jedná se o velmi moderní celoplastovou židli s područkami. Materiál sedáku i opěráku je polykarbonát. Židle je stohovatelná, vhodná i pro venkovní použití.

Více informací

Plastová židle IGLOO CHAIR Scab (odběr po 4ks)

Jedná se o plastovou židli moderního vzhledu. Židle je celoplastová, materiál polykarbonát. Je stohovatelná, vhodná pro vnitřní i venkovní použití.

Více informací

Plastová židle MISS B Scab (odběr po 4ks)

Plastová židle s kovovou chromovou kostrou. Skořepina je z polykarbonátu v několika barvách, jak transparentních, tak neprůhledných. Vhodná do jídelny, kavárny.

Více informací

Plastová židle MISS B sledge Scab (odběr po 2ks)

Plastová židle s chromovou podnoží. Nejedná se o 4 nohy, ale o ližiny, které jsou opatřeny kluzáky, aby nedošlo k poškození podlahy při posouvání židle. Skořepina je z polykarbonátu, široký výběr barev.

Více informací

Plastová židle SAI Scab (odběr po 6ks)

Jedná se o plastovou židli, velmi lehkou a praktickou. Sedák i opěrák jsou z technopolymeru zpevněného skleněným vláknem. Židle je stohovatelná, snadno přenositelná. Vhodná pro venkovní i vnitřní použití.

Více informací

Plastová židle ZEBRA ANTISHOCK Scab (odběr po 4ks)

Jedná se o plastovou židli, její kostra je chromová. Sedák i opěrák jsou z polykarbonátu, skořepina je dobře tvarovaná na záda. Židle je stohovatelná, vhodná do moderního interiéru.

Více informací

Plastová židle ZEBRA sledge ANTISHOCK Scab (odběr po 2ks)

Jedná se o plastovou židli s chromovou kostrou. Nohy jsou ližinové s plastovými kluzáky na ochranu podlahy. Sedák a opěrák jsou z polykarbonátu. Židle je stohovatelná, vhodná do moderního interiéru a především do veřejných prostor.

Více informací

Plastová židle ZEBRA BICOLORE Scab (odběr po 4ks)

Jedná se o dvoubarevnou plastovou židli. Přední strana skořepiny je bílá, zadní strana barevná. Kostra židle je v provedení chrom nebo v nástřiku bílá nebo antracit. Židle s kostrou v nástřiku bílá či antracit, je vhodná pro venkovní použití. Chormová kostra není vhodná k venkovnímu použití.

Více informací

Plastová židle MANNEQUIN Scab (odběr po 4ks)

Jedná se o plastovou židli, její kostra je chromová. Sedák i opěrák jsou z polypropylenu zpevněného skleněným vláknem. Židle je stohovatelná, lehká, vhodná do interiéru.

Více informací

Plastová židle ZEBRA ANTISHOCK P Scab (odběr po 2ks)

Jedná se o plastovou židli s područkami s chromovou kostrou. taktéž područky jsou chrom, jsou spojené s nohama židle. Sedák-opěrák je z polykarbonátu. Židle je vhodná pouze do interiéru, není stohovatelná.

Více informací

Plastová židle ZEBRA ANTISHOCK otočná Scab (odběr po 2ks)

Plastovou židle je na otočném mechanismu, tudíž je vhodná jak do jídelny, tak i do pracovny. Kostra je chromová, sedák-opěrák je z polykarbonátu. není vhodná do exteriéru. Dodává se v demontu.

Více informací

Plastová židle ZEBRA BICOLORE P Scab (odběr po 2ks)

Jedná se o plastovou židli s područkami, její kostra je z chromu. Sedák-opěrák je z polymeru ve dvou barvách. Přední strana na sezení je bílá, zadní strana je volitelná ve čtyřech barevných odstínech.Vhodná pro vnitřní použití též do veřejných prostor. Je stohovatelná.

Více informací

Konferenční židle ARCA profim

Jednací židle zaujme svým minimalistickým designem. Sedák je čalouněný, přední i zadní část opěráku je čalouněná. Zajímavostí je volba kombinace dvou barev čalounění. Kostru tvoří kovové ližiny. Židle je dodávána s područkami nebo bez područek.

Více informací

Plastová židle MISS B cantilever Scab (odběr po 2ks)

Jedná se o polokřesílko, které je na chromové pérové kostře. Sedák a opěrák jsou z polykarbonátu v několika barevných variantách. Vhodná pro vnitřní použití.

Více informací

konferenční židle SENSI K1H profim

Konferenční židle SENSI K1H se vyznačuje hranatým designem a z toho důvodu se hodí především do modernějšího interiéru. Sedák a opěrák je spojený a je tvořen překližkou, přírodní dýhou nebo překližkou s vysokotlakým laminátem HPL. V nabídce je několik odstínů moření. Doplňkem jsou pevné područky. Židle je stohovatelná.

Více informací

Plastová židle SPOON Scab (odběr po 4ks)

Jedná se o celoplastovou židli. Sedák, opěrák i nohy jsou z polykarbonátu. Židle je stohovatelná. Vhodná i pro venkovní použití, vyrábí se v několika barevných variantách.

Více informací

Plastová jídelní židle ASKA Euroseat

praktická stohovatelná židlebarevný sedák i opěrák z částečně transparentního vzorovaného polypropylénupochromovaná kovová konstrukce židlenohy jsou opatřeny plastovými koncovkamibarvy plastu: černá, modrá, zelená

Více informací

Plastová židle ISY ANTISHOCK Scab (odběr po 4ks)

Celoplastová židle ISY ANTISHOCK bez područek je vhodná do moderního interiéru. Židle je vyrobena z polykarbonátu v několika barevných provedeních. Je vhodná jak do interiéru, pro venkovní použití. Je stohovatelná.

Více informací

Plastová židle DROP 4 LEGS chromed frame Scab (odběr po 2ks)

Plastová židle DROP je velmi pohodlná židle se zajímavě řešeným perforovaným sedákem a opěrákem. Dva otvory v opěráku vytvářejí design, dva malé otvory v sedáku slouží ke stohování židlí. Kovové nohy jsou chromové. Toto moderní křesílko je vhodné jak do soukromého interiéru, tak i veřejných kav&aacu

Více informací

Plastová židle DROP 4 LEGS coated frame Scab (odběr po 2ks)

Plastová židle DROP coated frame je velmi pohodlná židle se zajímavě řešeným perforovaným sedákem a opěrákem. Dva otvory v opěráku vytvářejí design, dva malé otvory v sedáku slouží ke stohování židlí. Kovové nohy jsou potaženy polyesterem a tudíž je židle určena především pro venkovní použití. Toto moderní

Více informací

Plastová židle WAVE sledge frame Scab (odběr po 2ks)

Plastová židle bez područek WAVE sledge frame vyniká svým vzdušným, nevšedním a elegantním provedením. Plastová židle je velmi pohodlná a praktická na chromové ližinové podnoži. Na sedáku a opěráku je vzor ve tvaru vln ve dvoubarevném provedení, základ je vždy transparentní, vlna je výrazná, v různých barv&a

Více informací

Plastová židle ALICE with armrests Scab (odběr po 2ks)

Plastová židle ALICE s područkami je elegantní řešení kombinace chromu a technopolymeru. Moderní židle ALICE P je odolná a kvalitní židle odlehčeného designu. Sedák a opěrák je vyroben v několika odstínech a je velmi praktický při používání.

Více informací

Plastová židle ALICE CHAIR Scab (odběr po 4ks)

Plastová židle ALICE CHAIR je elegantní a jednoduchá židle. Sedák i opěrák je vyroben z technopolymeru v několika barevných odstínech a je velmi snadno urdžovatelný. Chromová kostra dodá plastové židli elegantní design. ALICE CHAIR je židle vhodná na mnohostranné využití a je stohovatelná.

Více informací

Plastová židle ALHAMBRA Gaber (odběr po 4ks)

Moderní plastová židle vyrobená z technopolymeru. Židle se vyrábí v několika barevných provedeních. Kostra židle se vyrábí v provedení chrom, satén nebo v bílém nástřiku. Židle s kostrou v nástřiku je vhodná pro venkovní použití. Židle je vhodná do domácnosti i do veřejných prostor. Ž

Více informací

Plastová židle ALHAMBRA TB Gaber (odběr po 2ks)

Moderní plastová židle s područkami vyrobená z technopolymeru. Židle se vyrábí v několika barevných provedeních. Židle je vhodná do domácnosti i do veřejných prostor. Kostra židle se vyrábí v provedení chrom, satén nebo v bílém nástřiku. Židle s kostrou v nástřiku je vhodná pro venkovní použit

Více informací

Plastová židle ALHAMBRA TP Gaber (odběr po 4ks)

Moderní plastová židle se vzorem vyrobená z technopolymeru. Židle se vyrábí v několika barevných provedeních. Židle je vhodná do domácnosti i do veřejných prostor. Židle je vhodná pro venkovní použití. Židle je stohovatelná.Informace ke dvoubarevnému provedení: horní část čtverečku barevné varianty je barva skoře

Více informací

Plastová židle ALHAMBRA S Gaber (odběr po 4ks)

Moderní plastová židle vyrobená z technopolymeru. Židle se vyrábí v několika barevných provedeních. Židle je vhodná do domácnosti i do veřejných prostor. Židle má kovovou ližinovou kostru, která je v provedení chrom nebo v bílém nástřiku. Židle s kostrou v nástřiku je vhodná pro venkovní použití. Židle

Více informací

Plastová židle ALHAMBRA ECO Gaber (odběr po 4ks)

Moderní plastová židle se vzorem vyrobená kombinací plastu a dřeva. Židle je vhodná do domácnosti i do veřejných prostor. Židle je stohovatelná.

Více informací

Plastová židle ANITA Gaber (odběr po 4ks)

Moderní celoplastová židle vyrobená z kvalitního technopolymeru. Židle se vyrábí ve třech barevných provedeních - bílá,červená a černá. Židle je vhodná do domácnosti, ale i do veřejných prostor. Židle je stohovatelná.

Více informací

Plastová židle BIG BANG Gaber (odběr po 4ks)

Židle má skořepinou vyrobenou z kvalitního technopolymeru ve stylu pixel art. Židle má kovové nohy kterou jsou v nástřiku chrom. Židle se vyrábí v pěti barevných provedeních. Židle je vhodná do veřejných prostor i do domácnosti.Židle je stohovatelná.

Více informací

Plastová židle BLOG BL Gaber (odběr po 4ks)

Elegantní a moderní židle s technopolymerovou skořepinou. Židle má kostru vyrobenou z bukového dřeva. Židle je vhodná do domácnosti, ale i do veřejných prostor.

Více informací

Plastová židle COLORFIVE TB Gaber (odběr po 2ks)

Moderní plastová židle s područkami a s pruhovaným vzorem skořepiny, která je vyrobená z technopolymeru . Židle se vyrábí v několika barevných provedeních. Židle je vhodná do domácnosti i do veřejných prostor. Židle má kovovou kostru, která je v provedení chrom, satén nebo v bílém nástřiku. Židle s kostrou v bíl

Více informací

Plastová židle COLORFIVE TC Gaber (odběr po 2ks)

Moderní plastová židle vyrobená z technopolymeru s pruhovaným vzorem skořepiny. Židle se vyrábí v několika barevných provedeních. Židle je vhodná do domácnosti i do veřejných prostor. Židle má kovovou drátěnou kostru v provedení chrom nebo v bílém nástřiku. Židle s kostrou v bílém nástřiku je vhodná pro

Více informací

Plastová židle EXTREME Gaber (odběr po 4ks)

Moderní židle s technopolymerovou kvalitní skořepinou a kovovou kostrou. Kostra židle je v provedení chrom nebo v šedém či bílém nástřiku. Židle s kostrou v nástřiku je vhodná pro venkovní použití. Židle je vhodná do domácnosti, ale i do veřejných prostor.

Více informací

Plastová židle MOEMA 69 Gaber (odběr po 4ks)

Moderní plastová židle vyrobená z kvalitního technopolymeru s ocelovou kostrou v provedení chrom nebo v bílém, černém či šedém nástřiku. Židle s kostrou v nástřiku je vhodná pro venkovní použití. Technopolymerová skořepina se vyrábí v devíti barvách plastu. Sedák židle je prostorný a pohodlný. Židle m&aacu

Více informací

Plastová židle MOEMA BL Gaber (odběr po 4ks)

Moderní plastová židle vyrobená z kvalitního technopolymeru. Nohy židle jsou vyrobeny z bukového dřeva v přírodním odstínu. Skořepina židle se vyrábí v devíti barvách. Židle je vhodná do veřejných prostor, ale i do domácnosti.

Více informací

Plastová židle MORE ST Gaber (odběr po 2ks)

Židle MORE je vytvořena v moderním duchu. Skořepina židle je vyrobena z kvalitního technopolymeru. Skořepina se vyrábí v osmi barvách. Podstavu tvoří ližinová kostra v provedení chrom nebo v bílém lakování. Židle s lakovanou kostrou je vhodná i pro venkovní použití. Židle je vhodná jak do veřejných prostor, tak i do domácnosti.

Více informací

Plastová židle NINJA Gaber (odběr po 4ks)

Židle NINJA je vyrobená v atraktivním duchu moderního designu. Technopolymerová skořepina židle se vyrábí ve třech barvách. Kostra židle je v provedení chrom nebo může být v nástřiku černá, bílá nebo šedá dle výběru. Židle s kostrou v nástřiku je vhodná pro venkovní použití. Židle je vhodná d

Více informací

Plastová židle NINJA TC Gaber (odběr po 2ks)

Židle NINJA je vyrobená v atraktivním duchu moderního designu. Skořepina židle je vyrobená z kvalitního technopolymeru a vyrábí se ve třech barvách. Židle má drátěnou chromovou kostru jako podstavu. Židle je vhodná do domácnosti, ale i do veřejných prostor.

Více informací

Plastová židle PANAMA BL Gaber (odběr po 4ks)

Židle PANAMA má skořepinu vyrobenou z kvalitního technopolymeru. Nohy židle jsou vyrobené z bukového dřeva v přírodním odstínu. Skořepina židle se vyrábí v šesti barvách. Židle je vhodná do domácnosti i do veřejných prostor. Židle je stohovatelná.

Více informací

Podobné fráze: