Kugoo G2 Max

97 %
(4 hodnocení)

Elektrická koloběžka KuKirin G2 Max je nejnovější generací koloběžek od světoznámého výrobce Kugoo! Nástupcům velmi oblíbené koloběžky Kugoo Kirin G2 Pro a stejně jako model G2 Pro, se řadí mezi nejsilnější a nejodolnější koloběžky. Baterie o velikosti 20AH zajistí dojezd výkonné koloběžky až do 80km. Rychlost, kterou dokážete uhánět je až do 55km/h. Novinkou od výrobce Kugoo Kirin, je i zkrácený název nové generace koloběžek „KuKirin“ Elektrická koloběžka KuKirin G2 Max je vybavena novou generací... Celý popis

Koupit za 30 029 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Elektrická koloběžka KuKirin G2 Max je nejnovější generací koloběžek od světoznámého výrobce Kugoo! Nástupcům velmi oblíbené koloběžky Kugoo Kirin G2 Pro a stejně jako model G2 Pro, se řadí mezi nejsilnější a nejodolnější koloběžky. Baterie o velikosti 20AH zajistí dojezd výkonné koloběžky až do 80km. Rychlost, kterou dokážete uhánět je až do 55km/h. Novinkou od výrobce Kugoo Kirin, je i zkrácený název nové generace koloběžek „KuKirin“

Elektrická koloběžka KuKirin G2 Max je vybavena novou generací motoru o výkonu 1000W, v maximálním zatížení motor produkuje výkon až 1200W (peak). Během jízdy máte na výběr ze tří jízdních režimů (Eko, Normal, Turbo). Dnes již ověřené 10-palcové pneumatiky spolu s kvalitním odpružením zajišťují komfortní jízdu jak po městě tak iv náročném terénu. Na přední a zadní nápravě naleznete dvouramenné tlumiče a naprostou novinkou jsou dvě podvozkové pružiny, které dokonale odfiltrují všechny nerovnosti. KuKirin G2 MAX je tedy vybavena až čtyřmi aktivními tlumiči!

 

Koloběžka se řadí mezi pevné a silné elektrokoloběžky, o hmotnosti 31 kilogramů to tedy není žádný krpec. Nosnost koloběžky je 120 kilogramů. Výškově nastavitelná řidítka zajišťují maximální jízdní komfort pro nízkou ale i velmi vysokou postavu! Konstrukce koloběžky je dokonale navržena pro praktické složení a usnadňuje manipulaci a přepravu.

KuKirin G2 Max využívá 48V 20 Ah velkokapacitní lithiovou baterii. Nabíjení baterie do plné kapacity zabere přibližně 10-11 hodin. Všechny informace o jízdě se zobrazují v reálném čase na nové generaci LED displeje. (Jízdní režim, ujeté kilometry, stav baterie, rychlost atd.)

Osvětlení koloběžky s 6 LED světly! Praktické a bezpečné osvětlení, naleznete zde tři přední, jedno zadní světlo a také aktivní blinkry! Zabezpečení koloběžky je prostřednictvím spínací skříňky a klíče! Výrobce Kugoo nezapomíná ani na bezpečnost uživatele a koloběžku vybavil protiskluzovým gripem na nohy. Na závěr vám představíme rozměry produktu. V rozloženém stavu: Délka: 126 cm, Šířka: 60,5 cm, Výška: 130 cm. Ve složeném stavu: Délka: 126 cm, Šířka: 60,5 cm, Výška: 58 cm.

O značce

Společnost KUGOO je poměrně mladá společnost, založená byla v roce 2015 týmem odborníků v oblasti elektromobility, který v roce 2015 přinesli na trh jejich první a nejprodávanější elektrokoloběžku. Vzhledem k narůstající poptávce po těchto vozítkách, se v průběhu čtyř let dostala společnost KUGOO na vrchol v produkci elektrokoloběžek a její jméno nabralo zcela jiný rozměr, který v dnešních dnech díky milionům zákazníků rezonuje po celém světě. Elektrické koloběžky Kugoo zahrnují produktovou řadu vhodnou pro teenagery, jakož i modely, které splňují požadavky velmi náročných jezdců. Momentálně patří výrobce Kugoo mezi přední výrobce elektrokoloběžkek na světě se širokým distribučním kanálem po celé Evropě, včetně zemí jako Španělsko, Německo, Polsko či Slovensko. Poprodejní tým se sídlem v Evropě umožňuje uživatelům využívat veškeré záruční služby lokálně u svých prodejců. Jsme výhradním Autorizovaným prodejcem značky Kugoo pro Slovensko, Česko. Také poskytujeme záruční i pozáruční servis, který je zajištěn kvalifikovanými a vyškolenými servisními techniky, kteří jsou držiteli všech certifikátů pro poskytování záručních oprav přímo od výrobce. Všechny náhradní díly máme skladem, proto se nemusíte obávat servisu či dostupnosti náhradních dílů pro vaši elektrickou koloběžku.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kugoo
Výkon 1200 W
Hmotnost 31 kg
Nosnost 120 kg
Max. rychlost 55 km/h
Dojezd 60 km
Barva černé

Podobné produkty