Kugoo KIRIN M4 PRO

87 %
(23 hodnocení)

Elektrická koloběžka Kugoo Kirin M4 PRO je nový, vylepšený model se sedadlem, který disponuje vysokým točivým momentem a výkonem až 500W. Kugoo M4 PRO s 18AH baterií má dojezd až do 75km. Vynovený model 2022 s červenými doplňky, vylepšeným systémem sklápění řídítek, madlo nebo opěrka na nohu v zadní části koloběžky ale hlavně opět silnější baterie s vylepšenou kapacitou z 16ah až na 18AH! Toto vše naleznete pouze v nejnovějším modelovém roce koloběžky Kugoo Kirin M4 PRO 2022. Dojezd vynovené koloběžky... Celý popis

Koupit za 15 941 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Elektrická koloběžka Kugoo Kirin M4 PRO je nový, vylepšený model se sedadlem, který disponuje vysokým točivým momentem a výkonem až 500W. Kugoo M4 PRO s 18AH baterií má dojezd až do 75km.

Vynovený model 2022 s červenými doplňky, vylepšeným systémem sklápění řídítek, madlo nebo opěrka na nohu v zadní části koloběžky ale hlavně opět silnější baterie s vylepšenou kapacitou z 16ah až na 18AH! Toto vše naleznete pouze v nejnovějším modelovém roce koloběžky Kugoo Kirin M4 PRO 2022. Dojezd vynovené koloběžky je až do 75km. Kugoo Kirin M4 PRO je vylepšený model koloběžky Kugoo Kirin M4 pro náročnější terén ale i komfortní jízdu po městě se sedadlem. Tato koloběžka přichází hned s několika vylepšeními a to je například mnohem silnější baterie (18Ah), také přináší mnohem vyšší kvalitu zpracování koloběžky a velké draplavé pneumatiky i pro náročnější terény. Pro větší bezpečnost má koloběžka gumovou protiskluzovou nástupní plochu, která je navíc i velmi pěkný designový prvek. Vynoven je i systém pro jednodušší a efektivnější skládání koloběžky, řídítka lze rovněž složit a tím koloběžka nezabere tolik místa. Sedátko v balení můžete za krátkou dobu namontovat na koloběžku nebo si ho sundat. S Kugoo Kirin M4 PRO se můžete směle vydat na vzdálené výlety po okolí nebo jej využít jako velmi rychlé přesouvadlo po městě.

Elektrokoloběžka Kugoo Kirin M4 PRO je vybavena:

- Třemi jízdními režimy (EKO, NORMAL, FAST)

- Velkými terénními dušová koly s velkostí: 10 Palcu

- LED displejem

- Předním a zadním odpružením

- Kvalitní a vysokou odolností vůči opotřebení

- Nastavitelnou výškou sedadla a řidítek

- Postranním barevných LED páskem

O vaši bezpečnost se stará:

- Dvojitá kotoučová brzda (na předním a zadním kole)

- Silné LED světla (Velké přední, výstražné zadní, postranní barevný LED pás)

- Objemné hrubými pneumatiky zajišťují maximální pohodlí při jízdě v jakémkoliv terénu

- Odpružené tělo koloběžky dvojitým tlumením

- Obsahuje zabudovanou výstražnou troubu a směrovky

 

Kugoo Kirin M4 PRO Vás dynamicky a pohodlně sveze kamkoli za jakýchkoliv podmínek (bláto, tráva, kopce)

Elektrická koloběžka Kugoo Kirin M4 PRO je terénní koloběžka se sedadlem a navíc je rychle a pohodlně skládací.

S koloběžkou můžete vyrazit do města, do práce ale i na výlety do širokého okolí a do terénu!

O značce

Společnost KUGOO je poměrně mladá společnost, založená byla v roce 2015 týmem odborníků v oblasti elektromobility, který v roce 2015 přinesli na trh jejich první a nejprodávanější elektrokoloběžku. Vzhledem k narůstající poptávce po těchto vozítkách, se v průběhu čtyř let dostala společnost KUGOO na vrchol v produkci elektrokoloběžek a její jméno nabralo zcela jiný rozměr, který v dnešních dnech díky milionům zákazníků rezonuje po celém světě. Elektrické koloběžky Kugoo zahrnují produktovou řadu vhodnou pro teenagery, jakož i modely, které splňují požadavky velmi náročných jezdců. Momentálně patří výrobce Kugoo mezi přední výrobce elektrokoloběžkek na světě se širokým distribučním kanálem po celé Evropě, včetně zemí jako Španělsko, Německo, Polsko či Slovensko. Poprodejní tým se sídlem v Evropě umožňuje uživatelům využívat veškeré záruční služby lokálně u svých prodejců. Jsme výhradním Autorizovaným prodejcem značky Kugoo pro Slovensko, Česko. Také poskytujeme záruční i pozáruční servis, který je zajištěn kvalifikovanými a vyškolenými servisními techniky, kteří jsou držiteli všech certifikátů pro poskytování záručních oprav přímo od výrobce. Všechny náhradní díly máme skladem, proto se nemusíte obávat servisu či dostupnosti náhradních dílů pro vaši elektrickou koloběžku.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kugoo
Výkon 500 W
Hmotnost 22.6 kg
Nosnost 150 kg
Max. rychlost 45 km/h
Dojezd 55 km
Chopper ne
Se sedlem ano
Kapacita baterie 16000 mAh
Skládací ano
Pro dva ne
Barva černé
Odpružené ano
Rozměry 115 x 56 x 120cm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty