SERIE EXPERT METAL DETOX Profesionální záruka všech služeb barvení balayage a zesvětlování Protokol Metal Detox snižuje riziko lámání vlasů o 87% * a barevné výsledky jsou spolehlivé, bez ovlivnění stupně zesvětlení a vývinu pigmentu při barvení.   [Technologie - Glicoamine]: Tato molekula je dostatečně malá na to, aby cíleně působila na kovy uvnitř vlákna. Jde o chelatační činidlo, které je dostatečně malé na to, aby proniklo do vnitra vlasového vlákna. Jakmile pronikne dovnitř, silně přilne ke... Celý popis

Koupit za 696 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

SERIE EXPERT
METAL DETOX
Profesionální záruka všech služeb barvení balayage a zesvětlování
Protokol Metal Detox snižuje riziko lámání vlasů o 87% * a barevné výsledky jsou spolehlivé, bez ovlivnění stupně zesvětlení a vývinu pigmentu při barvení.
 
[Technologie - Glicoamine]: Tato molekula je dostatečně malá na to, aby cíleně působila na kovy uvnitř vlákna. Jde o chelatační činidlo, které je dostatečně malé na to, aby proniklo do vnitra vlasového vlákna. Jakmile pronikne dovnitř, silně přilne ke kovu, i když je ve vlákně rozpuštěn nerovnoměrně. Jinými slovy Glicoamine neutralizuje kov, ať už se nachází kdekoliv.
 
MASKA, KTERÁ CHRÁNÍ VLASY PŘED UKLÁDÁNÍM NEŽÁDOUCÍCH ČÁSTIC
[Pro střední až pevné vlasy]
PRODUKT: Maska, obohacená o Glicoamine a Ione, chrání vlasové vlákno před ukládáním kovových částic, čímž snižuje jeho poréznost. Vlasy jsou intenzivně vyživené.
APLIKACE: Aplikujte rovnoměrně na šamponem umyté a ručníkem vysušené vlasy. Doba působení: 2 až 5 minut. 15 minut pro hloubkovou péči. Důkladně opláchněte.
VELIKOSTI: 250 ml, 500 ml
* Instrumentální testy: přípravná péče Metal Detox + technologická procedura + šampon + maska
Zobrazit více

Parametry

Určení dámská
Objem 500 ml
Typ produktu masky
Typ vlasů pro barvené vlasy
Výrobce L’Oréal
Usnadnění rozčesávání ano
Barva vlasů pro všechny barvy vlasů