Sada Mellania Jste připraveni na velmi dlouhou a žhavou noc ve své ložnici? Pokud ano, nezapomeňte si s sebou vzít tuto super sexy soupravu z kolekce Mellania. Pikantní střihy a odvážný styl vám umožní naplnit vaše nejniternější touhy a šťavnatá červená barva rozpaluje smysly! Efektní krajka dodává eleganci a jemně obepíná tělo a kalhotky s otevřeným rozkrokem posouvají nezbedné hrátky na mnohem vyšší úroveň! Zjistěte více podrobností: - sada Mellania: podprsenka a kalhotky bez rozkroku - sexy... Celý popis

Koupit za 699 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sada Mellania
Jste připraveni na velmi dlouhou a žhavou noc ve své ložnici? Pokud ano, nezapomeňte si s sebou vzít tuto super sexy soupravu z kolekce Mellania. Pikantní střihy a odvážný styl vám umožní naplnit vaše nejniternější touhy a šťavnatá červená barva rozpaluje smysly! Efektní krajka dodává eleganci a jemně obepíná tělo a kalhotky s otevřeným rozkrokem posouvají nezbedné hrátky na mnohem vyšší úroveň!
Zjistěte více podrobností:
- sada Mellania: podprsenka a kalhotky bez rozkroku
- sexy podprsenka s průstřihy - neuvěřitelně ženský vzhled
- podprsenka s kosticemi - dokonalá podpora poprsí
- nastavitelná ramínka a zapínání - perfektně padnoucí střih
- elegantní krajka - dodává styl a třídu
- kalhotky s otevřeným rozkrokem a svůdným průstřihem nad zadečkem - více potěšení a pikantnosti!- na dotek příjemná, elastická tkanina (90% polyamid, 10% elastan)
Punčochy nejsou součástí balení
Zobrazit více

Parametry

Značka Obsessive
Barva červená