Lamax eLander SA50

93 %
(13 hodnocení)

LAMAX eLander SA50 Elektrická koloběžka s výkonem 500 W, maximální rychlost 25 km/h, dojezd až 70 km, kapacita baterie 15 Ah, skládací konstrukce, nosnost 120 kg, hmotnost 22 kg LAMAX eLander SA50 Na elektrické koloběžce LAMAX si užijete plynulou a hravou jízdu Objevujte nová místa nebo se rychle a pohodlně přesouvejte kamkoli budete chtít na nové elektrické koloběžce LAMAX eLander SA50. Pro svou robustní konstrukci, kvalitní tlumiče, 500W výkon a dvě 12palcové pneumatiky můžete na elektrické koloběžce... Celý popis

Koupit za 25 190 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

LAMAX eLander SA50
Elektrická koloběžka s výkonem 500 W, maximální rychlost 25 km/h, dojezd až 70 km, kapacita baterie 15 Ah, skládací konstrukce, nosnost 120 kg, hmotnost 22 kg

LAMAX eLander SA50
Na elektrické koloběžce LAMAX si užijete plynulou a hravou jízdu
Objevujte nová místa nebo se rychle a pohodlně přesouvejte kamkoli budete chtít na nové elektrické koloběžce LAMAX eLander SA50. Pro svou robustní konstrukci, kvalitní tlumiče, 500W výkon a dvě 12palcové pneumatiky můžete na elektrické koloběžce LAMAX brázdit nejenom ulice města, ale i prašné a lesní cesty. Maximální rychlost dosahuje hodnoty 25 km/h a těšit se můžete až na 70km dojezd. O bezpečnou jízdu se starají kotoučové brzdy, 4bodový LED světlomet i široká deska pro postavení obou noh vedle sebe. Elektrická koloběžka LAMAX eLander SA50 disponuje zlepšeným systémem skládání, díky čemuž ji složíte již za 3 sekundy.

LAMAX eLander SA50 má až 70km dojezd
Dostaňte se na místo určení rychle a pohodlně. Elektrokoloběžka má výkonný motor, který ji dokáže rozjet na rychlost až 25 km/h. Mimo veřejná prostranství lze vypnout omezovač a svištět dokonce 35 km/h. Rychlost elektrické koloběžky LAMAX se upravuje pomocí plynového madla, jaké využívají například motorky. V ulicích města i mimo něj se můžete spolehnout na 70km dojezd. Díky 500W výkonu na elektrické koloběžce LAMAX eLander SA50 bez problémů zdoláte i převýšení. Funkce rekuperace při sjezdech a brždění dobíjí akumulátor koloběžky.

Jistota, komfort i ovladatelnost na všech cestách
Elektrická koloběžka LAMAX je osazena velkými 12palcovými koly, které zajistí pohodlný přesun z bodu A do bodu B. Na široké desce můžete mít pohodlně postavené obě nohy vedle. Robustní řídítka i kvalitní odpružení se postarají o dobrou ovladatelnost a odpružení i při jízdě na nerovnostech. Elektrickou koloběžku LAMAX eLander SA50 spolehlivě zastavíte pomocí dvojice kotoučových brzd. Pokud se začne stmívat nebo pojedete v noci, oceníte přítomnost silného 4bodového LED světlometu. Na svůj průjezd můžete okolí upozornit zvonkem.

Všechny informace přehledně na LCD displeji
Letmým pohledem získáte naprostý přehled o své jízdě a stavu elektrické koloběžky. Všechno totiž uvidíte na barevném LCD displeji, který zobrazuje rychlost, najeté kilometry, stav baterky a signalizuje zapnutí světel. Jednoduše rovněž provedete změnu jízdního režimu elektrické koloběžky LAMAX eLander SA50. Aktivovat lze například režim Chůze, kterou oceníte při stoupání do prudkých kopců.

Klíčové vlastnosti elektrické koloběžky LAMAX eLander SA50
-Akumulátor s kapacitou 15 000 mAh zajistí až 70km dojezd
-Inteligentní BMS systém chrání baterii před zkratem nebo přebitím
-Výkonný 500W motor uveze až 120kg jezdce
-Výběr ze tří jízdních režimů (6, 15 a 25 km/h)
-Maximální rychlost až 25 km/h (na okruhu dosaženo rychlosti až 35 km/h)
-Baterie se automaticky dobíjí díky rekuperaci při jízdě z kopce nebo brzdění
-Odpružené přední kolo tlumí nerovnosti
-Elektrická koloběžka má 12palcové pneumatiky plněné vzduchem
-Vyztužení proti defektu
-Přední 4bodové LED světlo pro jízdu za šera nebo v noci
-Mechanické kotoučové brzdy umožní včasné zastavení
-Režim Chůze využijete pro stoupání do prudkých kopců
-Ovládání plynu pomocí madla (jako u motorek)
-61 cm široká řídítka dodávají větší stabilitu
-Na rozšířenou nášlapnou desku můžete umístit obě nohy vedle sebe
-Všechny potřebné informace uvidíte na barevném LCD displeji
-S inovovaným systémem skládání složíte koloběžku za 3 sekundy
-Pojistka proti nechtěnému rozjetí - elektromotor je aktivní až po vašem odrazu

Prémiový servis a záruka:
V LAMAXu je pro nás zákazník vždy na prvním místě. Naše produkty si vyvíjíme od začátku do konce, a proto si stojíme za jejich kvalitou a jsme připraveni se o ně starat, jako nikdo jiný. Jelikož máme k dispozici kompletní příslušenství a veškeré náhradní díly, rozhodli jsme se nabídnout našim zákazníkům unikátní službu – Prémiová záruka. V případě potíží či poruchy si produkt vyzvedne kurýr a odveze přímo do servisního střediska určeného výrobcem. Naše servisní centrum je odborně proškoleno tak, abychom mohli garantovat co nejlepší servis. Cílem je, abyste měli co nejlepší zážitky z našich produktů, a věříme, že tímto Vám ulehčíme starosti v případě nečekané závady.

*Údaj o maximálním dojezdu udává orientační hodnotu, jakou je možné dosáhnout za naprosto ideálních podmínek (plochý terén, konstantní rychlost – bez plného výkonu, bez větru, správný tlak v pneumatikách, hmotnost řidiče
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Lamax
Výkon 500 W
Hmotnost 25 kg
Nosnost 120 kg
Max. rychlost 25 km/h
Dojezd 70 km
Kapacita baterie 15000 mAh
Skládací ano
Omezovač rychlosti ano
Barva černé
Odpružené ano
Rozměry 1 200 mm (V), 630 mm (Š), 1 240 mm (H)
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty