Praktický a odolný zahradní domek WANDHAUS 911 od renomovaného výrobce LANIT PLAST, s.r.o., představuje ideální úložiště pro vaše zahrádkářské, sportovní, bazénové, grilovací, campingové nebo motoristické potřeby. Stěny domku jsou vyrobené z pozinkovaného profilovaného plechu síly 0,25 mm a nosná kontrukce z pozinkovaných profilů síly 0,5 - 0,8 mm, což zajišťuje vysokou odolnost a dlouhou životnost domku. WANDHAUS patří mezi špičkové zahradní domky na trhu. Střecha a klíčové části konstrukce jsou... Celý popis

Koupit za 13 500 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Praktický a odolný zahradní domek WANDHAUS 911 od renomovaného výrobce LANIT PLAST, s.r.o., představuje ideální úložiště pro vaše zahrádkářské, sportovní, bazénové, grilovací, campingové nebo motoristické potřeby.

Stěny domku jsou vyrobené z pozinkovaného profilovaného plechu síly 0,25 mm a nosná kontrukce z pozinkovaných profilů síly 0,5 - 0,8 mm, což zajišťuje vysokou odolnost a dlouhou životnost domku.

WANDHAUS patří mezi špičkové zahradní domky na trhu. Střecha a klíčové části konstrukce jsou pozinkovány, zatímco stěny a zbývající část konstrukce prošly elektrolytickým zinkováním. Všechny lakované díly jsou navíc pokryty kvalitní barvou, což zajišťuje estetický vzhled a ochranu před povětrnostními vlivy. Ventilační mřížka je strategicky umístěná pro optimální odvětrávání a cirkulaci vzduchu uvnitř domku, což je klíčové pro udržení optimálního stavu uložených věcí.

Klasická pultová střecha poskytuje dostatek prostoru a umožňuje efektivní odvod dešťové vody. Čelní vnitřní posuvné dvoukřídlé dveře o rozměru 117 x 162 cm dávají snadný přístup do domku, čímž zvyšují jeho praktičnost a pohodlí užívání. WANDHAUS 911 je tedy kompletním řešením pro účinné a bezpečné uskladnění vašich věcí na zahradě či venkovním prostoru.

Dveře lze namontovat jak v přední části, tak i v zadní části domku.

Zahradní domek WANDHAUS 911: 

- síla pozinkovaného plechu stěn 0,25 mm

- síla pozinkovaný nosných profilů 0,5 - 0,8 mm

- vnější rozměr š 267 x d 309 cm

- rozměr střechy š 279 x d 321 cm

- celková výška  203 cm

- dvojité posuvné dveře š 117 x v 162 cm

- pultová střecha

- hmotnost domku je 96 kg

- barva - antracit

Upozornění:

- výrobek dodáváme v rozloženém stavu

- pokud máte v úmyslu stavbu zděné nebo betonové podezdívky, tak ji stavte až po zakoupení domku a jeho přesném zaměření; uváděné rozměry domku jsou max. vnější rozměry domku (resp. půdorys střechy) a nemohou být použity pro vyměření a stavbu podezdívky

- produkt na obrázku může obsahovat příplatkové příslušenství nebo prvky, které nejsou obsahem základního balení

- tento produkt je určen výhradně pro nekomerční domácí použití

Balení:

- balík č. 1 - 204 x 43 x 10 cm

- balík č. 2 - 171 x 49 x 7 cm

- balík č. 3 - 204 x 49 x 5 cm

- balík č. 4 - 184 x 26 x 9 cm

- váha celkem - 96 kg

Podívejte se na video o zahradním domku Arrow :
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Lanit Plast
Materiál kovové
Barva antracitové
Typ dveří dvoukřídlé
Tloušťka stěny 0.35 mm
Zastavěná plocha 8.25 m2
Vnější šířka 267 cm
Domky na nářadí ano
Zobrazit více parametrů