Zahradní hliníkový altán LANITPLAST 33 poskytuje potřebný stín pro posezení na zahradě. Nejedná se o běžný lehký altán s trubkovou skládací konstrukcí (jako je běžně ke koupi v hobbymarketech), ale o masivní výrobek zhotovený ze silných vzájemně sešroubovaných hliníkových profilů (síla 1,0 mm) určený k pevné montáži k zemi pomocí patek. Hliníkové profily jsou ochráněny práškovou vypalovací barvou v tmavě šedém odstínu - antracit. Spojky jednotlivých profilů jsou vyrobené z lakovaného pozinkovaného... Celý popis

Koupit za 14 989 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Zahradní hliníkový altán LANITPLAST 33 poskytuje potřebný stín pro posezení na zahradě. Nejedná se o běžný lehký altán s trubkovou skládací konstrukcí (jako je běžně ke koupi v hobbymarketech), ale o masivní výrobek zhotovený ze silných vzájemně sešroubovaných hliníkových profilů (síla 1,0 mm) určený k pevné montáži k zemi pomocí patek. Hliníkové profily jsou ochráněny práškovou vypalovací barvou v tmavě šedém odstínu - antracit. Spojky jednotlivých profilů jsou vyrobené z lakovaného pozinkovaného ocelového plechu 1,5 mm. Z důvodu zajištění maximální kvality je výhradně použit kvalitní polykarbonát MARLON (výrobce Brett Martin Velká Británie), který v ČR prošel náročnými testy ve státem akreditovaných zkušebnách jako stavební materiál. Smluvní prodloužená záruka 10 let na nerozbitnost polykarbonátu krupobitím je u produktů od LANIT PLASTU samozřejmostí. Střecha tohoto modelu altánu je vyrobena z bronzového komůrkového polykarbonátu 6 mm.

Velkou předností tohoto modelu altánu je to, že ho dodáváme jako jednoduchou stavebnici. Každý si altán může bez problémů postavit sám, kde chce a kdy chce. Není nutné složitě shánět odbornou firmu nebo řemeslníka, který by altán postavil. Stavba altánu LANITPLAST 33 je pro domácího kutila relativně snadná a zvládnou ji dvě až tři osoby.

Krátký popis:

- vnější šířka x délka - 297 x 297 cm

- výška v nejvyšším bodě 252 cm

- rozteč podpůrných sloupů 256 cm

- průchozí výška 196 cm

- barva konstrukce ANTRACIT

- střecha z kouřově hnědého komůrkového polykarbonátu 6 mm

Upozornění:

- výrobek dodáváme v rozloženém stavu

- pozor - patky sloupů je nutné přišroubovat k pevnému základu

- produkt na obrázku může obsahovat příplatkové příslušenství nebo prvky, které nejsou obsahem základního balení (balení neobsahuje závěsy ani ochranné boční sítě)

- tento produkt je určen výhradně pro nekomerční domácí použití

Rozměr balení:

- 1 karton - 277 x 45 x 20 cm - 39 kg

- 2 karton - 150 x 80 x 10 cm - 15 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Lanit plast
Druh materiálu hliník
Šířka 297 cm
Délka 297 cm
Výška hřebene 252 cm
Hmotnost 54 kg
Rozkládací ne