Citrusová vůně uvedena na trh na jaře 2019 Některé zážitky si vážíme víc, protože nás zachraňují od každodenního chaosu, probouzejí v nás život a chuť. Jsou jako dotyk kouzla, tiché zázraky: teplý vánek, něžný polibek na sametové pokožce krku, šum letní fontány. A nyní se k nim řadí i nová vůně Lanvin. A Girl in Capri Dívka a ostrov  Má v sobě nevídaný půvab, čistý šarm, je jako ztělesnění fantazie. Svěžest, která z ní vyzařuje, připomíná zářivý slunečný den. A Girl in Capri nebo vyjádření čirého... Celý popis

Koupit za 452 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Citrusová vůně uvedena na trh na jaře 2019
Některé zážitky si vážíme víc, protože nás zachraňují od každodenního chaosu, probouzejí v nás život a chuť. Jsou jako dotyk kouzla, tiché zázraky: teplý vánek, něžný polibek na sametové pokožce krku, šum letní fontány. A nyní se k nim řadí i nová vůně Lanvin.
A Girl in Capri
Dívka a ostrov 
Má v sobě nevídaný půvab, čistý šarm, je jako ztělesnění fantazie. Svěžest, která z ní vyzařuje, připomíná zářivý slunečný den. A Girl in Capri nebo vyjádření čirého požitku.
Vyjádření, které vás uchvátí. Pro ženu s radostným úsměvem a veselou jiskrou v očích. Pro dívku se sebevědomým svobodným vyzařováním, jejíž přítomnost vyvolává potěšení. Její styl, její mladistvost - obojí jsou neodolatelné.
Potuluje se po okouzlujícím ostrově, který je od dob Římského impéria oblíbenou stanicí těch, kteří milují Středomoří. A Girl in Capri nebo lehkost ženskosti.

Příslib lásky a krásy je všudypřítomný.
Tyrhénské moře je tyrkysově modré, jeho barva je průzračnější a příroda luxusnější, než kdekoliv jinde.
Barvy a aroma se zde protékají, všude kolem.

Bílá barva patricijských domů, zelené listy, fuksiové bogénvily, a téměř černé siluety borovic šplhajících se po popraskaných útesech. Zlaté paprsky slunce, růžová vůně květů a žlutá barva citrusů. A Girl in Capri nebo ztělesnění toho, co můžeme nazvat sladkým životem.
Tato zem, osídlena již přes 2 000 let, připomíná Eden, či Zahradu Hesperidek. A Girl in Capri nebo umění jemnosti.
Vůně
Bájná sladkost sadů a zahrad překypujících zralými plody. Kompozice se otevírá esencí citronu Primafiore. Charakterizuje ho zářivá vůně, intenzivní optimistická, jak polední slunce dopadající na chodníky tichých ulic. Tento citron vyznívá neobvykle, protože v sobě obsahuje výjimečnou kvalitu vonných olejů a neustále kvete, takže celoročně naplňuje atmosféru ulic svojí sytou vůní. Bergamot ředí živý úvod vůně a růžový pepř jí dodává nádech neposednosti.
Srdce vůně se pyšní neslýchanou delikátností málo známého bílého květu. Když se pupeny grapefruitu otevřou, připomínají puky neroli. Tyto jsou však jiskřivějším, živější a zajisté i elegantnější. Jednoduše výjimečné, nekonečně působivé.
A jelikož Capri je ráj, který vyvstal z vody, parfumérka Sophie Labbe vytvořila květu grapefruitu protipól v podobě jemného mořského akordu.
Přetrvávající tóny základu přinášejí záhadnou ozvěnu naplaveného dřeva. Desetiletí putující na mořských vlnách, přicházejí, aby si odpočinuli na písečné pláži. Tajemno je ve vůni vyjádřeno právě naplaveným dřevem a jeho intenzitou, která evokuje dávné legendy.
Bílé pižmo v závěru vůně působí něžně a harmonicky, poskytuje vůni finální tóny.
 
Více než vůně ... harmonické splynutí: A Girl in Capri.
Šaty
Jednoduchost je látkou, čistota vyjádřením. Celek vyzařuje sluneční jas. Flakón je pevný, bez ostrých tvarů a úhlů; je jako foukané sklo. Zahalen do zlata a ověnčený bílým uzávěrem, který má křišťálově čiré a příjemně oblé křivky. Odhaluje to, co se nedá vysvětlit: zázrak alchymie.
Tělo flakónu a balení odkrývají heslo svůdnosti. Čtyři červené slova se vyjímají na slunném žlutém pozadí jako ručně psaný vzkaz, připomínka významu štěstí.
Vůně je k dispozici jako 30, 50 a 90 ml Eau de Toilette.
Složení vůně:

Hlava: bergamot, citronový olej Primofiore
Srdce: květ grapefruitu, mořský vánek
Základ: naplavené dřevo, pižmový koktejl
Zobrazit více

Bazarové nabídky