lapačka CCM Eflex 6.5 JR

0 %
(0 hodnocení)

NOVINKA 2023/24. Špičková lapačka z modelové řady CCM EXTREME FLEX. Lapačka CCM EFLEX E6.5 s originální konstrukcí, která umožňuje neomezenou pohyblivost, dokonalé a jisté sevření puku a zároveň zajišťuje špičkovou úroveň ochrany. Pro ochranu ruky brankáře je na vnitřní straně lapačky použita kombinace nejmodernějších speciálních pěnových materiálů - HD, EPE a PE pěny. Rovněž pro ochranu dlaně ruky před nepříjemnými následky tvrdých střel je dlaň lapačky v nejexponovanějších místech vyztužena... Celý popis

Koupit za 3 690 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

NOVINKA 2023/24.

Špičková lapačka z modelové řady CCM EXTREME FLEX. Lapačka CCM EFLEX E6.5 s originální konstrukcí, která umožňuje neomezenou pohyblivost, dokonalé a jisté sevření puku a zároveň zajišťuje špičkovou úroveň ochrany.

Pro ochranu ruky brankáře je na vnitřní straně lapačky použita kombinace nejmodernějších speciálních pěnových materiálů - HD, EPE a PE pěny. Rovněž pro ochranu dlaně ruky před nepříjemnými následky tvrdých střel je dlaň lapačky v nejexponovanějších místech vyztužena HD pěnou.

Lapačka CCM EFLEX E6.5 pokračuje v originálním trendu nastaveném dřívějšími řadami EXTREME FLEX a využívá vstřikovanou a anatomicky tvarovanou jednodílnou konstrukci manžety spolu s chráničem palce, nově doplněná 2T košem umožňuje naprosto efektivní a bleskové sevření koše.

Pro ochranu vnější strany lapačky spolu s ochranou prstů řada EXTREME FLEX rovněž využívá PE a EPE pěny, která zajišťuje perfektní ochranu především před nepříjemným seknutím holí.

Materiál dlaně zajišťuje vynikající přilnavost k ruce, což zajišťuje jistější a rychlejší sevření koše a omezuje nechtěné sklouznutí lapačky.

- Konstrukce ze syntetické kůže a odolného nylonu

- Jednodílná konstrukce manžety a ochrany palce LITECORE pro ještě lepší ochranu proti nejtvrdším střelám

- Nový dvojitý koš 2T umožňuje ještě lepší a jistější zachycení puku

- Nový úhel zlomu Break Angle 581 přepracovaný pro ještě lepší a jistější uzavření koše a pro ideální cit pro puk

- Segmentová konstrukce zadní strany lapačky zajišťuje špičkovou ochranu brankáře

- Vylepšený systém upevnění lapačky na ruce Cross Form Strap zajišťuje hřbet ruky pomocí několika upevňovacích bodů pro lepší odezvu a umožňuje větší pohyblivost zápěstí

- Nová manžeta FLEXMOTION2 vylepšuje ochranu díky více vrstvám a ještě více zlepšuje rozsah pohybu

- Nová dlaň Suregrip pro lepší cit a větší komfort i jistotu při zákrocích

- Barva bílá

- Klasický gard - lapačka na levé ruce

- Opačný gard - lapačka na pravé ruce

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce CCM
Určení pro juniory