Věčný kalendář V dnešní době se může zdát zbytečný. Ano máme mobily, chytré hodinky a jiné technologie, jenž nám ukáži co je za den, měsíc. Ovšem tradice je tradice. a třeba to může být pravidelný ranní rituál. Kdy si na začátku každého dne nastavíte den, který začíná a který si prožijete. Dekorace je zhotovena z přírodního materiálu, topolové překližky. Jednotlivé kruhy jsou volně otočné s texty jsou vygravírované. Rovněž ozdoba na pevném segmentu je gravírovaná. Kalendář vám můžeme zhotovit... Celý popis

Koupit za 550 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Věčný kalendář

V dnešní době se může zdát zbytečný. Ano máme mobily, chytré hodinky a jiné technologie, jenž nám ukáži co je za den, měsíc. Ovšem tradice je tradice. a třeba to může být pravidelný ranní rituál. Kdy si na začátku každého dne nastavíte den, který začíná a který si prožijete.

Dekorace je zhotovena z přírodního materiálu, topolové překližky. Jednotlivé kruhy jsou volně otočné s texty jsou vygravírované. Rovněž ozdoba na pevném segmentu je gravírovaná.

Kalendář vám můžeme zhotovit na zakázku a text na pevném segmentu může být zhotoven dle vašeho přání, Může tam být věnování, název firmy, jiná grafika, jiné barevné provedení.
Zobrazit více