Lavon strojní oplach nádobí 15 kg je vysoce koncentrovaný slabě kyselý prostředek pro veškeré druhy profesionálních myček. Vhodný pro veškeré druhy nádobí a skla. Dokonale smáčí, zamezuje tvorbu minerálních usazenin a zajišťuje rychlé schnutí. Doporučujeme používat v kombinaci s LAVON strojní mytí nádobí. Výhody: - lesk beze šmouh - ochrana skla - rychlé schnutí Použití: Dávkování Lavon strojní oplach nádobí regulujte mezi 0,1 – 2 g / 1 l vody podle tvrdosti vody. U myček s automatickým dávkováním... Celý popis

Koupit za 2 132 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Lavon strojní oplach nádobí 15 kg je vysoce koncentrovaný slabě kyselý prostředek pro veškeré druhy profesionálních myček. Vhodný pro veškeré druhy nádobí a skla. Dokonale smáčí, zamezuje tvorbu minerálních usazenin a zajišťuje rychlé schnutí. Doporučujeme používat v kombinaci s LAVON strojní mytí nádobí.

Výhody:

- lesk beze šmouh

- ochrana skla

- rychlé schnutí

Použití:
Dávkování Lavon strojní oplach nádobí regulujte mezi 0,1 – 2 g / 1 l vody podle tvrdosti vody. U myček s automatickým dávkováním nastavte čerpadlo dle naměřené tvrdosti vody a provozních podmínek dle doporučeného dávkování. Vyskytnou-li se malé mapky, je třeba zvýšit dávkování prostředku.

Prostředek není určen pro použití v domácnostech.

Výstražný symbol nebezpečnosti:
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost 20000 g
Výrobce Lavon