Lavon strojní mytí nádobí je vysoce koncentrovaný silně alkalický prostředek pro všechny druhy profesionálních myček. Vhodný pro veškeré druhy nádobí a skla. Silný účinek na mastnotu, bílkovinné a škrobové nečistoty. Vhodné i pro tvrdou vodu. Zabraňuje usazování minerálních usazenin v myčce a na nádobí. Navrací lesk nádobí. Není vhodný na lehké slitiny, hliník a sklo s dekorem. Neobsahuje fosfáty, NTA, EDTA. Doporučujeme používat v kombinaci s LAVON strojní oplach nádobí. Výhody: - silný účinek... Celý popis

Koupit za 2 015 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Lavon strojní mytí nádobí je vysoce koncentrovaný silně alkalický prostředek pro všechny druhy profesionálních myček. Vhodný pro veškeré druhy nádobí a skla. Silný účinek na mastnotu, bílkovinné a škrobové nečistoty. Vhodné i pro tvrdou vodu. Zabraňuje usazování minerálních usazenin v myčce a na nádobí. Navrací lesk nádobí. Není vhodný na lehké slitiny, hliník a sklo s dekorem. Neobsahuje fosfáty, NTA, EDTA. Doporučujeme používat v kombinaci s LAVON strojní oplach nádobí.

Výhody:

- silný účinek

- dokonalá hygiena

- ochrana myček a nádobí

Použití:
Dávkování Lavon strojní mytí nádobí regulujte mezi 1 –5 g / 1 l vody podle míry znečištění a tvrdosti vody. U myček s automatickým dávkováním nastavte čerpadlo dle naměřené tvrdosti vody a provozních podmínek dle doporučeného dávkování.

Prostředek není určen pro použití v domácnostech.

Neprodejný osobám mladším 18 let a osobám, jejichž svéprávnost byla omezena.

Výstražný symbol nebezpečnosti:
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost 18000 g
Výrobce Lavon