LAVVU LCT4021

0 %
(0 hodnocení)

Kukačky LAVVU v moderním stylu jsou vybaveny světelným senzorem, díky kterému můžete v noci nerušeně spát. Ráno ptáček opět začne vesele oznamovat každou uplynulou hodinu. Jak tento zázrak funguje? V levé části číselníku můžete vidět malou tečku - to je senzor, který snímá světlo v okolí. Na boku hodin si pak tlačítkem nastavíte, zda chcete, aby kukačka oznamovala čas každou hodinu dne, nebo vůbec, nebo jen pokud je venku světlo. Jakmile se setmí, kukání ustane a začne znovu až po svítání. Nastavit... Celý popis

Koupit za 2 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Kukačky LAVVU v moderním stylu jsou vybaveny světelným senzorem, díky kterému můžete v noci nerušeně spát. Ráno ptáček opět začne vesele oznamovat každou uplynulou hodinu.

Jak tento zázrak funguje? V levé části číselníku můžete vidět malou tečku - to je senzor, který snímá světlo v okolí. Na boku hodin si pak tlačítkem nastavíte, zda chcete, aby kukačka oznamovala čas každou hodinu dne, nebo vůbec, nebo jen pokud je venku světlo. Jakmile se setmí, kukání ustane a začne znovu až po svítání.

Nastavit si také můžete hlasitost hodin a zkušebním tlačítkem vyzkoušet, zda vám tato úroveň hlasitosti vyhovuje. Tradičnímu kukání předchází krátký příjemný zvuk ptačího zpěvu a při něm se kukačka vysune ven z domečku.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Lavvu
Materiál dřevo
Barva hnědé
Rádiem řízené ne
Typ zobrazení analogové
Styl nástěnné

Podobné produkty