Medium:CD - Formát: CD, Album, 4. album (2015) Žánr: Pop Chráněnec Eda Sheerana a vůbec první interpret podepsaný značkou Gingerbread, kterou Sheeran založil, aby na ní mohl dát prostor talentovaným tvůrcům. Jamie pochází z Anglie, žije v Manchsteru a s Sheeranem se setkal už v roce 2000, tedy ještě dávno předtím, než ho proslavily písně Thinking Out Loud, The A Team nebo Lego House. "Jamie Lawson" - Eponymní nahrávka je čtvrtým albem muzikanta, prvním na Sheeranově značce Gingerbread Man Records.... Celý popis

Koupit za 334 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Medium:CD - Formát: CD, Album, 4. album (2015)
Žánr: Pop

Chráněnec Eda Sheerana a vůbec první interpret podepsaný značkou Gingerbread, kterou Sheeran založil, aby na ní mohl dát prostor talentovaným tvůrcům. Jamie pochází z Anglie, žije v Manchsteru a s Sheeranem se setkal už v roce 2000, tedy ještě dávno předtím, než ho proslavily písně Thinking Out Loud, The A Team nebo Lego House.

"Jamie Lawson" - Eponymní nahrávka je čtvrtým albem muzikanta, prvním na Sheeranově značce Gingerbread Man Records. Album nabízí optimistické písně popového charakteru, intimnější a křehké, které mají vcelku blízko k tomu, co produkuje právě Sheeran. Není divu, že si ryšavý Brit Lawsona oblíbil!
Zobrazit více

Bazarové nabídky

Podobné produkty