Originální displej pro iPhone 7 - bílá Tento LCD displej je určen pro opravu telefonu, pokud máte prasklé sklo nebo displej. Jedná se o originální, nebo OEM certifikovaný náhradní díl na opravu vašeho mobilního telefonu. Po výměně za tento servisní díl bude váš telefon opět plně funkční. Tento LCD panel obsahuje: -  LCD displej / OLED displej -  Dotyková plocha -  Rám -  Flex kabel s konektory Montáž náhradního dílu: -  Před výměnou displeje je nutné vždy nejprve odpojit baterii aby nevznikl... Celý popis

Koupit za 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Originální displej pro iPhone 7 - bílá

Tento LCD displej je určen pro opravu telefonu, pokud máte prasklé sklo nebo displej. Jedná se o originální, nebo OEM certifikovaný náhradní díl na opravu vašeho mobilního telefonu. Po výměně za tento servisní díl bude váš telefon opět plně funkční.

Tento LCD panel obsahuje:

-  LCD displej / OLED displej
-  Dotyková plocha
-  Rám
-  Flex kabel s konektory
Montáž náhradního dílu:

-  Před výměnou displeje je nutné vždy nejprve odpojit baterii aby nevznikl zkrat základní desky!
-  Baterii odpojujte plastovým nářadím, kovová pinzeta může způsobit zkrat.
-  Před osazením displeje zkontrolujte jeho funkčnost (dotyk a zobrazení)
-  Na osazení tohoto displeje je potřeba speciálního nářadí které lze zakoupit v kategorii Nářadí
-  K přilepení displeje nebo zadního skla je nutné použít lepidlo k tomu určené (B-7000, T-7000...)
Naprogramování True Tone (u telefonů iPhone) je možné pomocí programátoru. True Tone naprogramujete tak, že z původního displeje nahrajete výrobní data z displeje do programátoru. Následně připojíte nový displej a výrobní data nahrajete do nového displeje. Tento proces je lépe popsán v sekci Návody.

Kvalita displeje:

-  Originál - Originální displej který je 100% totožný s displejem dodávaným výrobcem zařízení. Barevné podání a jas jsou stejné jako při výrobě telefonu. Pokud chcete mít zaručenou kvalitu a funkčnost je pro Vás volba originálního dílu nejlepším řešením. 
-  OEM - Náhradní díl vyráběn třetí stranou za stejných podmínek jako originál, ale s použitím levnějších komponentů a metod. Liší se zpravidla nižším jasem displeje a menší hustotou pixelů. Výhodou je nižší cena než u dílu originálního. OEM kvalita je určena pro méně náročné uživatele.
Před nalepením displeje prosím otestujte jeho funkčnost. Na škody vzniklé při instalaci se záruka nevztahuje.
Pokud si nejste jisti s výměnou náhradního dílu, můžete využít náš servis v Praze. Více informací v sekci kontakty.
Zobrazit více

Parametry

Pro značku telefonu Apple