Leader Fox Spider 2023

83 %
(1 hodnocení)

Novinka. Dětské kolo Leader Fox SPIDER 24" s kvalitním hliníkovým rámem. Dívčí kolo je vhodné na delší celodenní výlety. Doporučujeme pro děti s výškou postavy od 135 cm do 145 cm. Vždy první v cíli Každá malá závodnice musí projet cílem jako první! S kolem Leader Fox SPIDER to bude hračka. Lehký hliníkový rám, 24” ráfky, snadné přehazování 8 rychlostí. Dívčí kolo je ideální na celodenní dobrodružné výlety po zpevněných cestách i přírodou. Leader Fox SPIDER je kolo poslední juniorské velikosti.... Celý popis

Koupit za 5 500 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Novinka. Dětské kolo Leader Fox SPIDER 24" s kvalitním hliníkovým rámem. Dívčí kolo je vhodné na delší celodenní výlety. Doporučujeme pro děti s výškou postavy od 135 cm do 145 cm.

Vždy první v cíli

Každá malá závodnice musí projet cílem jako první! S kolem Leader Fox SPIDER to bude hračka. Lehký hliníkový rám, 24” ráfky, snadné přehazování 8 rychlostí. Dívčí kolo je ideální na celodenní dobrodružné výlety po zpevněných cestách i přírodou. Leader Fox SPIDER je kolo poslední juniorské velikosti. Vhodné pro děti od 7 do 11 let.

Jízdní kola Leader Fox se vyvíjí a montují v České republice

My v Leader Foxu jsme tu proto, abyste mohli žít aktivně a užívat si svůj volný čas, jak právě chcete. Přesně pro tento účel navrhujeme a vyrábíme široký sortiment kol včetně elektrokol.

Udržujeme vysokou úroveň kvality, každý model testujeme a inovujeme několik let, aby odpovídal všem vašim představám a požadavkům. 100% kontrolujeme celý výrobní proces, který udržujeme i nadále u nás doma v Českých Budějovicích. V moderní výrobní hale spojujeme dekády znalostí našich inženýrů a designérů s těmi nejmodernějšími technologiemi. Tím vznikají nadčasová, krásná a především funkční kola Leader Fox.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Leader Fox
Hmotnost 13 kg
Náboje dural
Přední vidlice zoom forgo,zdvih 50mm
Materiál rámu hliníkové
Odpružení s odpruženou vidlicí
Určení dětská
Modelový rok 2023
Přední zdvih 50 mm
Počet převodů 1 x 8
Řadící páčky S-RIDE
Brzdy ráfkové
Řetěz KMC Z8
Přesmykač -
Kazeta 8 RYCHLOSTÍ,11-32T
Kliky PROWHEEL,HLINÍKOVÝ 36T
Přehazovačka S-RIDE
Pláště CST,53-507
Představec EXERACE, HLINÍKOVÝ ,DÉLKA:60mm
Pedály dural
Sedlovka EXERACE D: 27,2mm, L: 250mm
Nosnost 60 kg
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty