Sada archeologických vykopávek Dinosaur Tyrannosaurus Rex  Dinosauři jsou jedním z nejzajímavějších prehistorických zvířat. Jsou zvídavost a touha dozvědět se o minulých vlastnostech vašeho dítěte? Zajímáte se o archeologii? Tohle je pro něj hračka. Sada malého archeologa, nyní může i on vynést dinosaura z pravěku. Může se dozvědět o struktuře kostry Tyrannosaura Rex. Rám je připraven k sestavení, návod je součástí přiloženého popisu. Velkou výhodou je, že kostra dinosaura ve tmě svítí! Skvělé... Celý popis

Koupit za 349 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sada archeologických vykopávek Dinosaur Tyrannosaurus Rex 

Dinosauři jsou jedním z nejzajímavějších prehistorických zvířat. Jsou zvídavost a touha dozvědět se o minulých vlastnostech vašeho dítěte? Zajímáte se o archeologii? Tohle je pro něj hračka. Sada malého archeologa, nyní může i on vynést dinosaura z pravěku. Může se dozvědět o struktuře kostry Tyrannosaura Rex.

Rám je připraven k sestavení, návod je součástí přiloženého popisu. Velkou výhodou je, že kostra dinosaura ve tmě svítí! Skvělé učení spojené se zábavou. 

Vaše dítě díky této hře získá znalosti a rozvine přesnost při kopání, ale také smysl pro logické myšlení při sestavování. Bude to jako skutečný paleontolog, který pomocí nástrojů a technik objeví dinosaura! 

Komponenty sady:
- sádrový kámen
- 1 sekáč
- kladivo s ostrým koncem
- smeták na čištění
- figurka  Tyrannosaura Rex
- popis v angličtině s fotografií

Rozměry omítky: 17 cm x 3 cm x 11 cm 

Velikost balení: 21 cm x 7 cm x 33 cm 

Určeno pro děti od 6 let. V souladu s normou EN71.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce LEAN TOYS