Pokud už nechcete mít mokré nohy, volte tento kvalitní kožený model od výrobce LEGERO. Výrobce LEGERO vám přináší vysokou kvalitu dámských kotníkových bot s použitím membrány GoreTEX. Zelená, módní barva. Zavazování na tkaničky. Bez chlupu. Výrobce LEGERO vám možná nic neříká, ale dětskou značku bot SUPERFIT jistě znáte. Ano, jedná se o stejného výrobce, který je známý svou výrobou velice kvalitní obuvi. Dětské modely se vyrábí pod značkou SUPERFIT, dámské modely se prodávají pod značkou LEGERO.... Celý popis

Koupit za 2 150 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pokud už nechcete mít mokré nohy, volte tento kvalitní kožený model od výrobce LEGERO. Výrobce LEGERO vám přináší vysokou kvalitu dámských kotníkových bot s použitím membrány GoreTEX. Zelená, módní barva. Zavazování na tkaničky. Bez chlupu.

Výrobce LEGERO vám možná nic neříká, ale dětskou značku bot SUPERFIT jistě znáte. Ano, jedná se o stejného výrobce, který je známý svou výrobou velice kvalitní obuvi. Dětské modely se vyrábí pod značkou SUPERFIT, dámské modely se prodávají pod značkou LEGERO.

Materiál: vnější - kůže, podšívka a stélka - textil, podešev - syntetika

Upozornění: Při nošení a údržbě volnočasové obuvi se řiďte pokyny od výrobce.
Zobrazit více

Parametry

Barva zelená
Značka Legero
Materiál kůže