LEGO ® 60352 City

94 %
(60 hodnocení)

Nechte své dítě oslavit svátky s adventním kalendářem LEGO® City! Odpočítávejte se svým malým stavitelem dny do Vánoc se sadou 60235 Adventní kalendář LEGO® City. Obsahuje 24 různých sestavitelných dárečků pro každý den, včetně sněžného skútru, sněhové pevnosti, sady na curling, krbu, houpacího křesla, dalekohledu a spousty dalších překvapení. Součástí adventního kalendáře je 7 minifigurek a figurka psa huskyho. Součástí adventního kalendáře je 7 minifigurek (včetně Santy!) a figurka psa huskyho.... Celý popis

Koupit za 539 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Nechte své dítě oslavit svátky s adventním kalendářem LEGO® City! Odpočítávejte se svým malým stavitelem dny do Vánoc se sadou 60235 Adventní kalendář LEGO® City. Obsahuje 24 různých sestavitelných dárečků pro každý den, včetně sněžného skútru, sněhové pevnosti, sady na curling, krbu, houpacího křesla, dalekohledu a spousty dalších překvapení. Součástí adventního kalendáře je 7 minifigurek a figurka psa huskyho.

Součástí adventního kalendáře je 7 minifigurek (včetně Santy!) a figurka psa huskyho.
Obsahuje 24 různých dárečků, včetně vozidel, vánočních ozdob a minifigurek.
V kalendáři najdeš sněžný skútr, sněhovou pevnost, stojan se sekerou, sadu na curling, sporák, krb, houpací křeslo, dalekohled, vánoční stromek, starožitné hodiny, jídelní stůl, sněžný pluh, katapult na sněhové koule, sáně, sněhuláka a stolek na sušenky.
Mezi doplňky najdeš sekeru, 2 sněhové koule, koláč, pytel s dárky, otevírací knihu, pánev, krocaní stehýnko, sušenku, horké kakao, listový salát, koště, svíčku, hrnek mléka a hrnek.
Otevři každý den jedny dvířka a zjisti, co se za nimi ukrývá.
Posbírej všechny minifigurky a přidej je do své sbírky LEGO® City.
Oslav vánoční svátky s nejnovějším zábavným adventním kalendářem LEGO® City.

Téma: LEGO® City
Zobrazit více

Parametry

Výrobce LEGO®
Druh s hračkami
Značka CITY
Určení pro kluky
Série Lego City