Mario Götze - reprezentant s dresem číslo 19. Trenér Joachim Löw jej vzal na Mistrovství světa 2014 v Brazílii. Němci postoupili ze základní skupiny G se 7 body z prvního místa po výhře 4:0 s Portugalskem, remíze 2:2 s Ghanou a výhrou 1:0 s USA. Proti Ghaně vstřelil první gól zápasu. V osmifinále Němci vyřadili Alžírsko po výsledku 2:1 po prodloužení, ve čtvrtfinále Francii 1:0 a v semifinále porazili Brazílii 7:1, do tohoto zápasu však Mario nezasáhl. S týmem získal zlaté medaile po finálové výhře... Celý popis

Koupit za 349 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Mario Götze - reprezentant s dresem číslo 19. Trenér Joachim Löw jej vzal na Mistrovství světa 2014 v Brazílii. Němci postoupili ze základní skupiny G se 7 body z prvního místa po výhře 4:0 s Portugalskem, remíze 2:2 s Ghanou a výhrou 1:0 s USA. Proti Ghaně vstřelil první gól zápasu. V osmifinále Němci vyřadili Alžírsko po výsledku 2:1 po prodloužení, ve čtvrtfinále Francii 1:0 a v semifinále porazili Brazílii 7:1, do tohoto zápasu však Mario nezasáhl. S týmem získal zlaté medaile po finálové výhře 1:0 proti Argentině. Mario tento duel rozhodl ve 113. minutě (jako střídající hráč) a stal se německým hrdinou. Na šampionátu MS 2014 odehrál dohromady 259 minut a dal dva góly. Sáček je v původním stavu a v zadní části je ve švu rozříznutý pro přesnou identifikaci figurky. Sáček je označený pořadovým číslem minifigurky. Doporučený věk: 5+