Leifheit Regulus PowerVac 11925

93 %
(262 hodnocení)

Tyčový vysavač Regulus PowerVac 2v1 LEIFHEIT 11925 Hlavní výhodou vysavače PowerVac 2v1 je jeho flexibilita. Za jednu cenu získáte jak tyčový vysavač, tak i ruční vysavač s četným příslušenstvím. Oba dva vysavače vám společně uklidí celou domácnost. Snadno vysají nejen podlahy, ale i prach z nábytku či sedačky v autě. Jsou dobíjeny výkonnou lithium-iontovou baterií, tudíž vám při vysávání nepřekáží žádný napájecí kabel. Díky své subtilní konstrukci a skládací rukojeti je PowerVac velmi skladný a... Celý popis

Koupit za 3 790 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Tyčový vysavač Regulus PowerVac 2v1 LEIFHEIT 11925
Hlavní výhodou vysavače PowerVac 2v1 je jeho flexibilita. Za jednu cenu získáte jak tyčový vysavač, tak i ruční vysavač s četným příslušenstvím. Oba dva vysavače vám společně uklidí celou domácnost. Snadno vysají nejen podlahy, ale i prach z nábytku či sedačky v autě. Jsou dobíjeny výkonnou lithium-iontovou baterií, tudíž vám při vysávání nepřekáží žádný napájecí kabel. Díky své subtilní konstrukci a skládací rukojeti je PowerVac velmi skladný a neustále připravený k akci. Své využití určitě najde jak v malých garsonkách, tak velkých domech. Navíc je vysavač méně hlučný než klasické vysavače, avšak svou sací silou se jim vyrovná. Díky vysavači PowerVac 2v1 nebude vysávání každodenní noční můrou, ale jen postranní aktivitou zvládnutelnou za pár minut. Tyčový vysavač Regulus PowerVac 2v1 je určen pro úklid domácností, nikoli komerčních prostor.
Jak tyčový akuvysavač funguje?
Celý vysavač je dobíjen v nabíjecí stanici.Po vyjmutí lze zvolit ze dvou režimů vysávání: ECO režim s extra dlouhou výdrží pro vysávání velkých nenáročných ploch a TURBO režim s extra sací silou pro vysávání těžkých nečistot, koberců, čalounění a jiných náročnějších povrchů.Díky jemným kolečkům a ochraně rohů je tyčový vysavač vhodný i na citlivé podlahy, jako jsou parketové, dřevěné, laminátové či vinylové.6 předních LED diod zajistí viditelnost nečistot i v místech, kam běžně nedopadá světlo.Vysavač je bezsáčkový, funguje na principu cyklonu. V hlavě tyčového vysavače je umístěn rotující motorizovaný kartáč s hustými řadami štětin. Jemné šedé štětiny zachytí prach a vlasy, tvrdé tyrkysové štětiny odstraňují větší a těžší nečistoty. Sací výkon spolu s rotací kartáče posílá nečistoty přímo do sací tuby a dále až k cyklónovému filtru. Směs vzduchu a nečistot se otáčí uvnitř cyklonového filtru, kde díky odstředivé síle zůstávají hrubé nečistoty. Zbývající částice jsou zachyceny pomocí filtru MIF a již čistý vzduch proudí ventily opět z vysavače ven.Čištění vysavače je velmi hygienické a nenáročné. Nádobu na nečistoty lze jednodušše sejmout a vysypat, prachový i hrubý filtr je omyvatelný vodou.Upozornění: Tyčový vysavač funguje pouze tehdy, když je ruční vysavač umístěn v jeho těle (baterie i cyklonový filtr jsou součástí ručního vysavače).
Co je obsahem balení?

tyčový a ruční vysavač
nabíjecí stanice
dlouhá úzká sací hubice k ručnímu vysavači
hubice 2v1 (na nábytek a čalounění) k ručnímu vysavači

Parametry tyčového vysavače Leifheit Regulus PowerVac 2v1:

technologie: cyklonová (bezsáčková)
baterie: odolná, vyměnitelná 20V lithium-iontová baterie (minimální výboj, bez paměťového efektu)
krátký čas nabíjení: cca 3,5 hodiny
extra dlouhý čas pro použití: až 40 minut nepřetržitého vysávání v Eko režimu
objem nádrže na špínu: 0,45 l
celková hmotnost: cca 2,8 kg (bez příslušenství)
hmotnost ručního vysavače: cca 1,3 kg
EAN: 4006501119254
Záruční doba: 2 roky

CZ: bezkabelové vysvávání pro maximální flexibilitu, vhodný na všechny typy tvrdých podlah a koberce s krátkým vlasem, důkladné čištění všech typů podlah, s měkkými kolečky je ideální i na parkety, laminát a vinyl, rotující elektronický kartáč s technologií Duo-Bristle (hustá řada měkkých a tvrdých štětin) ke spolehlivému odstraňování hrubé špíny, jemného prachu a chlupů, 2 stupně provozu = ekologický a turbo, vyměnitelný 20V lithium-iontový akumulátor(výstup 125 Watt), doba nabíjení cca 3,5 hodiny, vydrží v ekologickém provozu až 40 minut, bezsáčková cyklónová technologie pro trvale vysoký čistící výkon, včetně nabíjecí stanice, 3 různé nástavce pro ruční vysavač, kloubový/stropní kartáč a kartáč na nábytek s nebo bez štětin, 6 předních led diod usnadní úklid tmavých koutů (např. pod nábytkem), celková hmotnost cca 2,8 kg, hmotnost ručního vysavače cca 1,3 kg.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Leifheit
Typ vysavače tyčové
Hlučnost 78 dB
Příkon 125 W
Hmotnost 2.8 kg
Filtr cyklónový
Objem sáčku/nádoby na prach 0.45 l
Barva bilé / zelené
Provedení bezsáčkové
Vysávání suché
Napájení akumulátorové
Do auta ano
Měkčená kolečka ano
LED osvětlení ano
Baterie Li-Ion
Doba provozu 40 min
Doba nabíjení 3.5 hod
Hubice na tvrdé podlahy ano
Štěrbinová hubice ano
2v1 ano
Typ filtru omyvatelné
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty