Úklidový set CLICK SYSTEM 3 + 1 LEIFHEIT Click_31 CENOVĚ VÝHODNÝ čtyřdílný set v tyrkysové barvě pro snadnou údržbu domácnosti obsahuje stěrku na vanu a dlaždice FLEXIPAD, ruční mop na okna 3v1 PLUS, prachovku DUSTER XL a univerzální teleskopickou tyč. Tři různé nástavce lze jednoduše nasadit na teleskopickou tyč a dosáhnout s nimi i do hůře přístupných míst. Nástavce je samozřejmě možné používat i samostatně. Stěrka na vanu a dlaždice Leifheit FLEXIPAD (41701) stěrka pro mytí obkladů, van, sprchových... Celý popis

Koupit za 649 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Úklidový set CLICK SYSTEM 3 + 1 LEIFHEIT Click_31
CENOVĚ VÝHODNÝ čtyřdílný set v tyrkysové barvě pro snadnou údržbu domácnosti obsahuje stěrku na vanu a dlaždice FLEXIPAD, ruční mop na okna 3v1 PLUS, prachovku DUSTER XL a univerzální teleskopickou tyč. Tři různé nástavce lze jednoduše nasadit na teleskopickou tyč a dosáhnout s nimi i do hůře přístupných míst. Nástavce je samozřejmě možné používat i samostatně.
Stěrka na vanu a dlaždice Leifheit FLEXIPAD (41701)

stěrka pro mytí obkladů, van, sprchových koutů apod.
poduška ze speciálního mikrovlákna přitahuje a zachycuje všechny nečistoty (lehce snímatelná a bez aviváže pratelná v pračce)
gumová stěrka o šířce 19,5 cm
pohyblivý kloub na mytí těžko dostupných míst
výřez pro snadné čištění kolem armatur
Ruční mop na okna 3v1 Leifheit MINI (51127)

mop na mytí rámů a skel a stěrka na následné setření vody
mop vhodný pro čištění všech druhů hladkých skleněných povrchů
šířka mopu: 20 cm
poduška ze speciálního mikrovlákna přitahuje a zachycuje všechny nečistoty (lehce snímatelná a bez aviváže pratelná v pračce)
Prachovka Leifheit DUSTER XL (41520)

prachovka z jemného antistatického mikrovlákna perfektně přitahuje prach a drží ho jako magnet
přizpůsobí se a přitáhne prach z každé hladké plochy (snadno očistí žaluzie, vypnuté televizní obrazovky a monitory, lampy a dokonce i listy pokojových rostlin)
možnost zavěšení
možnost čištění prachovky v teplé vodě obsahující prášek na praní či mycí prostředek na nádobí
Teleskopická tyč 75-135 cm Leifheit (56673)

praktická teleskopická tyč nastavitelná v rozmezí 75-135 cm kompatibilní se všemi nástavci řady CLICK System (svojí délkou je ideální zejména pro nástavce na mytí oken, koupelen a utírání prachu)
vybavena praktickým ouškem na zavěšení při uskladnění
materiál: ocel / plast
Záruční doba: 2 roky
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Leifheit