Leki CC 450 2022/23

95 %
(4 hodnocení)

CC 450 nabízí vše, co rekreační běžkař potřebuje. Kompozitní karbon 450 je pevný a tuhý s příjemnou odezvou švihu. Anatomicky tvarované poutko a rukojeť z dvousložkového korku zajišťují trakci a kontrolu v každé fázi použití hole. Systém Trigger Shark 2.0 nabízí snadnou manipulaci a umožňuje rychlé nacvaknutí a vycvaknutí. Vlastnosti Konstrukce Pevná délka Rukojeť Trigger Shark 2.0 (1-Component) Poutko Shark Power Trigger Strap Segmenty jednodílná Průměr trubky 16 mm Materiál trubky Carbon... Celý popis

Koupit za 1 458 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

CC 450 nabízí vše, co rekreační běžkař potřebuje. Kompozitní karbon 450 je pevný a tuhý s příjemnou odezvou švihu. Anatomicky tvarované poutko a rukojeť z dvousložkového korku zajišťují trakci a kontrolu v každé fázi použití hole. Systém Trigger Shark 2.0 nabízí snadnou manipulaci a umožňuje rychlé nacvaknutí a vycvaknutí.

Vlastnosti

Konstrukce
Pevná délka

Rukojeť
Trigger Shark 2.0 (1-Component)

Poutko
Shark Power Trigger Strap

Segmenty
jednodílná

Průměr trubky
16 mm

Materiál trubky
Carbon

Talířky
Super Race Vario

Hrot
Steel Tip

Délka/velikost
130 - 170 cm in 5 cm Schritten

Hmotnost
91 g / m

SHARK SYSTEM
Systém Shark nabízí optimální přenos síly díky přímému spojení ruky a hole. Rychlé nacvaknutí a vycvaknutí není problém. Všechna poutka a rukavice Shark jsou kompatibilní se všemi holemi Shark.

SHARK 2.0
Všestranná multisportovní rukojeť. Zajišťuje dokonalý přenos síly a snadnou manipulaci. Je tudíž ideální na běžecké lyžování a nordic walking. Toto všestranné vybavení se ovšem osvědčí i při jízdě na kolečkových lyžích a trailovém běhu.

SHARK POWER STRAP
Dokonale střižené a individuálně nastavitelné poutko na běh či nordic walking.

KARBON CC 450
Kompozitní karbonové vlákno vysoké kvality. Vyniká super lehkostí a tuhostí. Přitom disponuje optimální vlastnosti při švihu.

TALÍŘKY SUPER RACE VARIO
Rozšířitelný, extrémně lehký závodní talířek do všech sněhových podmínek.

STEEL TIP
Ocelový hrot pro bodově přesné nasazení hole a optimální stabilitu v téměř každém terénu.
Zobrazit více

Parametry

Materiál karbonové
Výrobce Leki
Modelový rok 22/23
Určení unisex