Leki CC Shark black

0 %
(0 hodnocení)

Běžkařské rukavice Leki s integrovaným očkem Shark.  Díky materiálu Softspan na hřbetu ruky a materiálu Nash na dlani máte zajištěný vysoký komfort nošení a zároveň dobrou přilnavost. Systém Shark v kombinaci s novou rukojetí Nordic Shark pro běžkování umožňuje ještě lepší uchopení hole a optimalizované přenášení síly z ruky na hůl. - Výrobce : Leki - Modelový rok : 2022/23 - Materiál : Softspan, Nash - Střih : Nordic Comfort Fit - Širší střih pro pohodlí při nošení a neustále teplé ruce.... Celý popis

Koupit za 1 165 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Běžkařské rukavice Leki s integrovaným očkem Shark.  Díky materiálu Softspan na hřbetu ruky a materiálu Nash na dlani máte zajištěný vysoký komfort nošení a zároveň dobrou přilnavost. Systém Shark v kombinaci s novou rukojetí Nordic Shark pro běžkování umožňuje ještě lepší uchopení hole a optimalizované přenášení síly z ruky na hůl.

- Výrobce : Leki

- Modelový rok : 2022/23

- Materiál : Softspan, Nash

- Střih : Nordic Comfort Fit - Širší střih pro pohodlí při nošení a neustále teplé ruce.

- Zateplení : stupeň zateplení : Basic - Úroveň hřejivosti vychází ze skořepinových, izolačních a podšívkových materiálů a rovněž z hydrofobních vlastností rukavice. Má na ni vliv i střih a konstrukce.

- Systém upínání : očko systému Leki Shark nabízí optimální přenos síly díky přímému spojení ruky a hole. Rychlé nacvaknutí a vycvaknutí není problém. Všechna poutka a rukavice Shark jsou kompatibilní se všemi holemi Shark. 

- Další vybavení : mf touch ( ovládání dotykových zařízení ), Flex Cuff

 
Zobrazit více

Parametry

Značka Leki
Druh rukavic prstové
Určení pro muže
Materiál 80 % nylon 20 % elastan
Vrchní materiál Syntetický
Vnitřní materiál Micro Bemberg
Barva černá