Leki Ultratrail FX.One

100 %
(10 hodnocení)

Ultratrail FX.One je Vaším nepostradatelným společníkem pro Váš příští závod v trailovém běhu! Je vybavená novým systémem Trail Shark, který je prvním systémem poutek rukojetí, který byl na 100 procent vyvinut pro trailový běh. Hmotnost rukojetí bylo díky novým ventilačním kanálkům možné snížit o 30 procent ve srovnání se známým systémem Shark. Poutka Shark Frame Strap Mesh ze síťovaného materiálu padnou jako ulité a přenášejí sílu přímo do středu hole. Díky štíhlému tvaru trnu Shark pomocí smyčky... Celý popis

Koupit za 3 764 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Ultratrail FX.One je Vaším nepostradatelným společníkem pro Váš příští závod v trailovém běhu! Je vybavená novým systémem Trail Shark, který je prvním systémem poutek rukojetí, který byl na 100 procent vyvinut pro trailový běh. Hmotnost rukojetí bylo díky novým ventilačním kanálkům možné snížit o 30 procent ve srovnání se známým systémem Shark. Poutka Shark Frame Strap Mesh ze síťovaného materiálu padnou jako ulité a přenášejí sílu přímo do středu hole. Díky štíhlému tvaru trnu Shark pomocí smyčky zaklesnete do rukojeti hole i se zavřenýma očima. Doplňkový výběžek na rukojeti jakož i její prodloužení nabízejí další možnosti úchopu. Při velikosti balení 36 cm a hmotnosti 182 g a délce 120 cm Vám je oporou na každém kilometru.
Délka po složení
33 cm
SHARK SYSTEM
Systém Shark nabízí optimální přenos síly díky přímému spojení ruky a hole. Rychlé nacvaknutí a vycvaknutí není problém. Všechna poutka a rukavice Shark jsou kompatibilní se všemi holemi Shark.
TRAIL SHARK
Rukojeť navržená speciálně na trailový běh nabízí díky konstrukci Air Channel minimální hmotnost při maximální stabilitě. Systém Shark kromě toho umožňuje snadné nacvaknutí a vycvaknutí jediným prstem.
SHARK FRAME STRAP MESH
Plynule nastavitelné a individuálně přizpůsobitelné poutko. Umožňuje rychlé a jednoduché připnutí a odepnutí hole a je kompatibilní se všemi holemi řady Shark.
PRODLOUŽENÁ RUKOJEŤ
Prodloužení rukojeti pro jednoduché uchopení v prudce svažitém terénu nebo na traverzách.
TRAIL RUNNING TIP
Lehoučké hroty s konkávním spodkem pro přesné použití hole na jakémkoli povrchu s nekompromisní oporou a optimálním švihem.
PUSH BUTTON
Systém Push Button umožňuje rychlé rozložení a složení skládacích holí jediným stiskem tlačítka.
KARBON
Vyniká hlavně svojí vysokou tuhostí při nízké hmotnosti.
SKLÁDACÍ TAŠKA NA HOLE
Praktická, lehká taška k uložení skládacích holí.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Leki
Antishock System ne
Karbonové ano
Počet dílů 3
Skialpové ne
Skládací ano
Trail run ano
Max. délka 135 cm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty