Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Léky na bolest, chřipku a nachlazení  >  Bionorica

Léky na bolest, chřipku a nachlazení Bionorica

Nalezeno:    414 produktů

Podobné fráze:

Analergin 10mg 10 tablet

Přípravek se u dospělých a děti od 6 let věku používá ke zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy, nebo ke zmírnění příznaků chronické kopřivky nejasného původu (chronické idiopatické urtikarie).

Více informací

Biotussil perorální kapky roztok 100ml

Tradiční rostlinný léčivý přípravek se používá jako pomocný lék na rýmu a kašel ve formě lihových kapek k vnitřnímu užití.

Více informací

Ditustat perorální kapky roztok 25ml

Přípravek je určen pro dospělé i děti od 6 měsíců, tlumí dráždivý, neproduktivní kašel při zánětech hrtanu, akutních i chronických zánětech dýchacích cest, pneumotoraxu a krvácení z dýchacích cest různého původu.

Více informací

Nasivin 0.025 % nosní kapky roztok 10ml

Přípravek se používá při akutní rýmě, zánětu středouší, kataru Eustachovy trubice a zánětu vedlejších nosních dutin.

Více informací

Mucobene 600mg 20 sáčků

Acetylcystein, léčivá látka přípravku, snižuje vazkost průduškového hlenu a tím usnadňuje jeho vykašlávání. Užívá se při léčbě akutních (náhlých) i chronických (vleklých) onemocnění dýchacích cest provázených tvorbou hustého a vazkého hlenu.

Více informací

Neo-Bronchol 20x15mg

Pastilky se užívá k léčbě akutních a chronických onemocnění průdušek a plic doprovázených vlhkým kašlem (např. zánět průdušek, průdušnice, hrtanu).

Více informací

Nasic nosní sprej 10ml

Nasic se užívá ke snížení otoku nosní sliznice při rýmě a k podpoře hojení narušené sliznice a kůže, k úlevě při vazomotorické rýmě a k léčbě zhoršeného nosního dýchání po operacích nosu.

Více informací

Ambrobene roztok 40ml 7.5 mg/ml

Přípravek usnadňuje odkašlávání a zřeďuje hlen. Má i ochranný účinek na sliznici dýchacích cest. Je určen k léčbě dětí (včetně kojenců), mladistvých a dospělých.

Více informací

Allergodil nosní sprej roztok 10ml

Allergodil® je lék na alergii. Obsahuje léčivou látku azelastin-hydrochlorid. Přípravek se používá k symptomatické léčbě nosních příznaků sezónní alergické rýmy (senné rýmy) a celoroční alergické rýmy.

Více informací

FYTOS Kapky na kašel 50ml

Kapky k léčbě suchého, dráždivého a obtížně ztišitelného kašle při virových infekcích horních a dolních dýchacích cest, při akutních a chronických zánětech horních cest dýchacích, při zánětu hltanu, hrtanu, průdušek a plic.

Více informací

FYTOS Kapky na vykašlávání 20ml

Vykašlávání hlenu podporují rostliny obsahující saponiny, které snižují povrchové napětí kapalin a tedy i vazkost hlenu. Tyto rostliny jsou obsaženy ve Fytos Kapkách na vykašlávání.

Více informací

Cineol manitera 100 mg orální tobolky 50

mp Cineol s eucalyptem má blahodárný účinek na dýchací cesty.

Více informací

Olynth 0.05 % nosní sprej roztok 10ml

Rychlá a účinná úleva od ucpaného nosu. Zmírňuje otok nosní sliznice a uvolňuje dýchání. Nepožívejte déle než 3 dny.

Více informací

Stoptussin perorální kapky roztok 25ml

Určen k léčbě suchého, dráždivého, obtížně ztišitelného kašle různého původu (virové infekce horních a dolních cest dýchacích, zánět hltanu, hrtanu, průdušek, plic; k utišení kašle před a po operaci, při astmatu, při tuberkulóze apod.).

Více informací

Sanorin 0.1% 10ml

Určen k uvolnění ucpaného nosu při akutní rýmě, na doporučení lékaře k pomocné léčbě při zánětu vedlejších nosních dutin a ušních infekcí.

Více informací

ACC Long 600 mg 20 šumivých tablet

Šumivé tablety s vůní po ostružinách. Léčivá látka acetylcystein rozpouští všechny složky, které způsobují vazkost hlenu. Přípravek se užívá také při různých onemocněních dýchacích cest.

Více informací

Bromhexin 12 KM-kapky perorální kapky roztok 30ml

Léčivý prostředek ke zkapalňování a rozpouštění hlenu při onemocněních dýchacích cest, zejména s dlouhodobě přetrvávající tvorbou hustého hlenu.

Více informací

Sinupret perorální kapky roztok 100ml

Sinupret je vodně-alkoholový extrakt rostlinných drog s obsahem hořčin, saponinů, flavonoidů, hydroxyfenylkarbonových kyselin,esterů a steroidních triterpenů. Zvyšuje tvorbu, rozpouštění a vykašlávání hlenů a působí protizánětlivě a zčásti i proti virovým a bakteriálním infekcím.

Více informací

Ibalgin Grip 200mg/5mg potahované tablety 24ks

Určen k symptomatické léčbě akutního zánětu horních cest dýchacích a chřipky, doprovázených kongescí sliznic a bolesti. Ulevuje od bolesti hlavy, horečky, bolesti v krku, kongesce sliznic nosu a vedlejších nosních dutin.

Více informací

Vicks Symptomed Forte citron 10 sáčků

Ulevuje od příznaků nachlazení a chřipky, jako jsou bolest hlavy, celkové bolesti, bolesti v krku, ucpaný nos a horečka. Účinkuje proti bolesti a horečce. Redukuje otok nosní sliznice a uvolňuje ucpaný nos.

Více informací

Ambrosan 60mg 20 tablet

Obsahuje léčivou látku Ambroxol, který zvyšuje v dýchacích cestách sekreci hlenu, tvorbu plicního surfaktanu a stimuluje činnost řasinek, zajišťujících posun hlenu a tím usnadňuje vykašlávání a zmírnění kašle. Čtěte podrobně příbalový leták.

Více informací

Sinupret Forte 20 obalených tablet

Obalované tablety pro léčbu akutních a chronických zánětů paranasálních dutin a respiračního traktu a jako podpůrná terapie antibakteriální léčby. Pro dospělé a mladistvé nad 12 let.

Více informací

Stoptussin sirup 180ml

Přípravek tlumí dráždění ke kašli, mění skladbu průduškového hlenu a usnadňuje tak jeho vykašlávání. Přípravek mohou užívat děti od 6 měsíců, dospívající a dospělí.

Více informací

HerbalMed Hot drink Dr. Weiss nachlazení rýma + vit.C 180g

Zmírnuje nachlazení a rýmu. Zklidňuje kašel, chrapot a škrábání v krku. Uvolňuje dýchací cesty.

Více informací

ACC Long 600mg 10 šumivých tablet

Podporuje vykašlávání. Při léčbě akutních i chronických onemocnění dýchacích cest spojených s tvorbou viskózního hlenu. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu.

Více informací

Coldrex Junior Horký nápoj Citron 10ks

Tento přípravek je určen pouze pro pacienty, kteří mají příznaky chřipky nebo nachlazení doprovázené ucpaným nosem.

Více informací

Sinex Vicks aloe a eukalyptus 0.5 mg/ml nosní sprej 15m

Sinex Vicks Aloe a Eukalyptus, nosní sprej se používá k místní úlevě od příznaků ucpaného nosu spojeného s rýmou nebo zánětem nosních dutin. Účinek přípravku nastupuje za několik minut a přetrvává 6-8 hodin.

Více informací

Bromhexin - Egis roztok 60ml/120mg

Přípravek se používá k usnadnění vykašlávání hlenů při akutním onemocnění horních dýchacích cest, která jsou provázena tvorbou hustého vazkého hlenu.

Více informací

Ambroxol AL 75 Ret. tvrdá tobolka s prodlouženým uvolňováním 20x75mg

Mukolytická léčba akutních a chronických onemocnění dýchacích cest provázených tvorbou hlenu a poruchou jeho transportu. Čtěte podrobně příbalový leták.

Více informací

Vicks SymptoMed CLASSIC citrón horký nápoj 14ks

Klasická kombinace osvědčených účinných látek pro úlevu od příznaku chřipky a nachlazení.

Více informací

Podobné fráze: