Kde jsem:     >  Katalog   >  Kosmetika a lifestyle   >  Léky  >  Léky na bolest, chřipku a nachlazení  >  Paralen 500 (12 tablet)

Paralen 500 (12 tablet)

1/5 Příloha č. 1 k opravě sdělení sp.zn. sukls226519/2009 PŘÍBALOVÁ INFORMACE INFORMACE PRO UŽIVATELE PARALEN 500 tablety Paracetamolum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek PARALEN 500 musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou...

Všechny nabídky pro Paralen 500 (12 tablet)

PARALEN Extra proti bolesti 500 65 mg 12 tablet

Působí rychle proti silné bolesti, snižuje horečku, nedráždí žaludek. Vhodný i pro diabetiky. Pro dospělé, mladistvé a děti starší 12 let....

Doprava: 59 Kč
= 104 Kč
Dodání: Skladem

Paralen Extra proti bolesti 500mg/65mg tbl.flm.12

Paralen Extra proti bolesti 500mg/65mg tbl.flm.12...

Doprava: Informace v obchodě
Dodání: Skladem

PARALEN HORKÝ NÁPOJ BEZ CUKRU 500MG perorální PLV SOL SCC 12

Paracetamol, léčivá látka přípravku PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg je určen ke snížení horečky při chřipce, nachlazení a jiných infekčních či virových onemocněních. PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg je také vhodný při bolestech různého původu, např. při bolestech hlavy, zubů, svalů, kloubů, podbřišku, migrén, bolestivé menstruaci, bolesti pohybového ústrojí provázející chřipku a nachlazení a ...

Doprava: 49 Kč
= 158 Kč
Dodání: Skladem

Paralen® Grip Horký Nápoj Neo 500mg/10mg sáčky 12ks

Paralen Grip Horký Nápoj Neo 500mg/10mg scc.12 Odstraňuje příznaky chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku a bolestí kloubů a svalů, uvolňuje ucpaný nos. BEZ cukru....

Doprava: 49 Kč
= 195 Kč
Dodání: Skladem

Parametry Paralen 500 (12 tablet)

Výrobce Zentiva A.s.
Počet tablet 12
Určení Na bolest a teplotu

Podobné produkty

Podobné fráze: